Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ufak Dokunuşlara Başladık:)

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında ddmckmk tarafından paylaşıldı.

1. ddmckmk

ddmckmk SCW Ladies

71
    168
    33
    Hazır okullar tatil olmuşken Leonumla biraz oynayayım dedim :)

Ekli Dosyalar:

2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    kapı eşikleri çok orjınal olmuş...yalnız ön tampondaki plaka ağlıyor gibi kare yap diye :) elinize emeklerinize sağlık..paşaoğlunun logosu yeter...

Maviş, pilli ve ddmckmk bunu beğendi.
  3. ddmckmk

ddmckmk SCW Ladies

71
    168
    33
    Sagolun ben de app plaka siparişi vermeye hazırlanıyorum :) Kare mi olsun sizce ? Bu arada kapılara da hayalet seat logosu yapılıyor şuanda.onu da gece çekip atmam lazım :)Farlarla da biraz oynadım .Gece son hali paylaşacağım.

KİREÇ, dadaş34, pilli ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    kare pleksi altlık plaka güzel olur tabi...aslında kare plaka sport tamponlara daha cok yakışıyor ama değiştirir tabi aracın havasını...kare plaka sipariş ederken ''istanbul kalın'' fontundan isteyin mühürlü sıkıntı çıkmaz muaneye de trafikte.
    ön farlara da cizilmelere ,taşlara,solmalara karşın film çektirirsiniz farları korumuş olursunuz...
    tampon altına da tampona uygun orjınal lip bakalım

leonu olanlar fikirlerini belirtecektir

Bunu beğendi. ddmckmk bunu beğendi.
  5. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    @kirlisakal abime katılıyorum app plaka on taraf kare olmalı bencede :) emeğinize sağlık

ddmckmk ve kirlisakal bunu beğendi.
  6. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.524
    5.828
    113
    başarılı ....bir bayanın arabasıyla ilgilenmesi nekadar güzel ve sevindirici :D

KİREÇ, kirlisakal ve ddmckmk bunu beğendi.
  7. ddmckmk

ddmckmk SCW Ladies

71
    168
    33
    Evet ön tampona lip tavsiyelerinizi beklerim .işin içine girmişken o da olsun. Sonra 2 ay aç gezsem de olur :)
    [doublepost=1453989816,1453989658][/doublepost]
    Bayanın babası eski galerici olunca ,çocuklugun Araba pazarında geçince böyle oluyor :)Bu hastalığa doktorların bir Tanı koyması lazım :)

8. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.524
    5.828
    113
    :)

Bunu beğendi. pilli bunu beğendi.
  9. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    aslında bütceniz iyise tamponu da değiştirseniz fena olmaz yanii :) aşağıdaki resimki lip sizin tampona uyum sağlar..orjınale gerek yok aynı lip bi dunya tunıngcilerde bulunuyor...sizin tamponun lipleri şu şekilde durur

3e294e4s-960.jpg
    diğer lip nasıl durur size bağlı...
    KPgkA6.jpg
    [doublepost=1453990727,1453990573][/doublepost]ilk resim kare plakayla birlikte kurtulur gibi ... diğeri sırıtır...hayırlısı @ddmckmk

Bunu beğendi. ddmckmk bunu beğendi.
  10. ddmckmk

ddmckmk SCW Ladies

71
    168
    33
    Tabiki fr tampon .ikinci resim guzel ama bana kare plaka ve lip yeterli sanırım. Bu arada Fr logosu takmaya utanmalıyım sizce ?:)Sonuçta biz de 140 hpyiz, hersey tampon jant mı yani :)

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş