Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ufak bir sistem düşünüyorum..yardım

350 mantıklı geldi işte bana..tek amfi sub olmayacaksa boşverdim gitti :):)

350 mantıklı geldi işte bana..tek amfi sub olmayacaksa boşverdim gitti :):)
olmicak bişe yok.ztn tek anfi sub diye başlar bu hastalık sonra milyarlar gider:) sana tavsiyem orj kolonların ile arkaya bi 30cm eski seri bildiğin epeski jbl koy.harika esnek bi basstır ve sınıfında en tonlu çalan bastır,mutlaka daha iyileri var şimdi onların polemiğine girmiyorum ama en ucuza en gzl bas odur.tizleri +7 midleri 0 basıda -3 yaparsın,anfiden 4de 3 oranında basa yüklenirsin direk istediğin sesi alırsın.bu işleride kaba taslak 350 400tl ye yaparsın inan zevkli olur.

olmicak bişe yok.ztn tek anfi sub diye başlar bu hastalık sonra milyarlar gider:) sana tavsiyem orj kolonların ile arkaya bi 30cm eski seri bildiğin epeski jbl koy.harika esnek bi basstır ve sınıfında en tonlu çalan bastır,mutlaka daha iyileri var şimdi onların polemiğine girmiyorum ama en ucuza en gzl bas odur.tizleri +7 midleri 0 basıda -3 yaparsın,anfiden 4de 3 oranında basa yüklenirsin direk istediğin sesi alırsın.bu işleride kaba taslak 350 400tl ye yaparsın inan zevkli olur.
en sonda buralara gelirsin ama hala doymazsın kulak alışmıştır bi kere ve daha iyisini istersin:)
http://www.seatclubworld.com/satiyorum-27/komple-muzik-sistemi-12547/

ses sistemi hastalığım yok çok şükür :D evde var tabide arabada orjinallikten yana olduğum için dokunmuyorum
bagaj hacmini etkilemesin diye 20cm bass düşündüm..350watt amfi her türlü kaldırır tatminkar olur dendi o yüzden bunlardan düşündüm..yoksa öyle yüksek ses müzik dinliyim falan tarzım değil :D

Konuyu hortlatıyorum sanırım :)

Fiyatı 450-500 TL'yi geçmeyecek şekilde , 1 adet subwoofer + 1 adet 4 kanallı amfi tavsiyesi alabilir miyim?

Amfi olarak Xetec düşündüm ( Fiyat/Performans'ı uygun olduğu için ) fakat subwoofer konusunda kararsız kaldım. 20 ya da 30 cm'lik subwoofer düşünürsek ; bass tınısı en çok uzayan ve en sert vuruntuyu yapan marka bu dediğim özelliklerde Kicker mıdır yoksa JBL midir ? Ne dersiniz ?

Geri
Üst Alt