Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ufak bir değişim İBİZA

ön lip ne kadar aldın kardesim ben bulamadım arayamadım daha doğrusu bide amerikan park modülünü soracam ben aldım bitane çok sönük duruyor takmadım o yuzden yardımcı olursan sevinirim teşekkürer :)

Bende bişi sorucam kardesim; farlarda led mi led ise uzunlar nasil oluyo ledlerde merak ediyorum yani led takinca uzunlar iptalmi oluyor

...34 YK 9693...

ön lip ne kadar aldın kardesim ben bulamadım arayamadım daha doğrusu bide amerikan park modülünü soracam ben aldım bitane çok sönük duruyor takmadım o yuzden yardımcı olursan sevinirim teşekkürer :)
100e taktırdım.
Bende bu hafta yaptırdım Amerikan park sistemini benimkinde ayarlanabilir tuş var ışığını istediğim parlaklıkta ayarlayabiliyorum.
Seninkinde yok mu ?
[doublepost=1478804771,1478804017][/doublepost]
Bende bişi sorucam kardesim; farlarda led mi led ise uzunlar nasil oluyo ledlerde merak ediyorum yani led takinca uzunlar iptalmi oluyor

...34 YK 9693...

Led evet, uzunlar iptal olmuyor onlarda aktif.

Genel olarak soruları toparlamak adına genel bi soru sorayım, hem herkes bilgi sahibi olsun hem de siz seri sorulara maruz kalmayın :)
1-Ledleri nerden, ne kadara ve hangi model aldınız?
2-Sis farı dönüşe duyarlılık özelliğini kaybetti mi?
3-Arıza lambası yakma durumu nedir?
4-Kısalarda kullanılan ledler ısındığı zaman sıkıntı yaratıyor mu?

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt