• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Twintercooler ve twintake filtre

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
İsim
ibrahm
Nereden
Gaziantep
Plaka
27 N 7272
bunlar hakkında bilgi almak istiyorum araştırdımda bişi bulamadım özellikle twintake filtre hakkında bilgi istiyorum yine kaşıntı başladı arabaya bişiler yapıcam

twintercooler

t
wintake

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
İsim
ibrahm
Nereden
Gaziantep
Plaka
27 N 7272
dump valve ve turboyu da büyütmek istiyorum bu konuda yardım edicek yokmu bi bakın hele :D
twintercooler+twintake(çift hava filtresi oluo galiba)+dumpvalve+turbo büyütme+milltek eksoz sistemi

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
dump valve ve turboyu da büyütmek istiyorum bu konuda yardım edicek yokmu bi bakın hele :D
twintercooler+twintake(çift hava filtresi oluo galiba)+dumpvalve+turbo büyütme+milltek eksoz sistemi
bunları yapmadan önce internal'ların limitlerini bayaa bi araştırırdım..122'lik ve 160'lığın internal'larınn farklı olduğu düşünülürse bütün bunlar yapıldıktan sonra ömrünün kısa sürmesi olayı anlamsız kılar..

SİMON

Kayıtlı Üye
İsim
Şemun
Nereden
İstanbul
Plaka
SiMoN92
Turboyu buyutme olayini 1.4 lerde hic duymadim ama yabanci bi fotumda vardi sanki turbu buyutmedende yazilim egsoz filtre ile guzel guc elde edebilirmisin ama hava filtrr olayi 1.4 tsi lerde mumkunmu orasi karisik??

Bu arada bnce 1.4 e cok cok yuklenmemesi taraftayim birde egsoz sistemi icin milltek biraz tuzlu

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
İsim
ibrahm
Nereden
Gaziantep
Plaka
27 N 7272
bunları yapmadan önce internal'ların limitlerini bayaa bi araştırırdım..122'lik ve 160'lığın internal'larınn farklı olduğu düşünülürse bütün bunlar yapıldıktan sonra ömrünün kısa sürmesi olayı anlamsız kılar..
yani bunları yaptıgımızda aracın ömrü kısalırmı diosun yigidim
Turboyu buyutme olayini 1.4 lerde hic duymadim ama yabanci bi fotumda vardi sanki turbu buyutmedende yazilim egsoz filtre ile guzel guc elde edebilirmisin ama hava filtrr olayi 1.4 tsi lerde mumkunmu orasi karisik??

Bu arada bnce 1.4 e cok cok yuklenmemesi taraftayim birde egsoz sistemi icin milltek biraz tuzlu
ürünler ingiltereden gelicek o yüzden fiyatlar uygun
peki şöyle bi sıralama yapsak
intercooler+hava filtresi+dumpvalve+eksoz+yazılım

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
İsim
GÖRKEM SARIGÜL
Nereden
Mersin
Plaka
33 EDA 27
ibrahim sendeki turbo el kadar birşey o turboya büyük intercooler ile besleme yapsan dahi cok fazla karın olmaz hava filtresi yapılabilir ona birşey diyemem ama bu intercoolerı alıp taktirmak çok büyük fayda sağlamaz. ha sen ingiltereden gelecek diyorsun eğerki çok para değilse orada getirt tak arabana kullan ferah ferah ama cok birşey bekleme sadece onu yaparsan turbon rahatlar...

yiğit ömrünü kısaltırsın demiş ama nedenini anlamadım bende

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
İsim
ibrahm
Nereden
Gaziantep
Plaka
27 N 7272
ibrahim sendeki turbo el kadar birşey o turboya büyük intercooler ile besleme yapsan dahi cok fazla karın olmaz hava filtresi yapılabilir ona birşey diyemem ama bu intercoolerı alıp taktirmak çok büyük fayda sağlamaz. ha sen ingiltereden gelecek diyorsun eğerki çok para değilse orada getirt tak arabana kullan ferah ferah ama cok birşey bekleme sadece onu yaparsan turbon rahatlar...

yiğit ömrünü kısaltırsın demiş ama nedenini anlamadım bende
dumpvalve önerirmisniz peki ????

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
İsim
GÖRKEM SARIGÜL
Nereden
Mersin
Plaka
33 EDA 27
hava filtresi+dumpvalve+eksoz+yazılım

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör