Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkiye VAG Meeting -2011- Fotoğraf & Video Günü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
süper süper katılım beni heyecanlandırdı

Kaçmaz o gün. Ölmezsem bende orada olacam :)

sahil yolunda taşkınlık yada otopark çevresinde düzeni bozacak hareketler orda herkesi sıkıntıya sokar lütfen bu konuda dikkatli olalım buluşma yerine akıllı uslu göze batmadan gidelim ben bu konuda biraz tedirginim...

Bulusmaya geleceklermi seni tedirgin ediyo yoksa cevremi??
Benim gelme olanagim dusuk

Bulusmaya geleceklermi seni tedirgin ediyo yoksa cevremi??
Benim gelme olanagim 0 bu arada

hem çevre hemde buluşmaya gelecek arkadaşlar Şemun oraya sakin girilmeli ve ses getiricez reklam yapıcaz diye abuk subuk hareketlerde kaçınılması gerekiyo kurunun yanında yaşta yanabilir bu bi gerçek otoparktayken dokunulmaz belki ama çıkışta kumpas a alınabiliriz başı bozukluk yapanlar olursa hele ki haftasonu... o çevre bu tür çevirmeler yüzünden çok sıkıntılı oluyo...

Kadıköy salı pazarı yeri daha büyük olmaz mıydı yahu ?:confused: Katılım baya bir olucak gibi misarfir araçlarda var sahil iptal olur ogün .. Birde 300 pikniciyi kattın mı işin içine tam curcuna olur adam gaffur stayla arabaları inceler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt