Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Türkcell hediye

Konu, 'Sohbet' kısmında kfy tarafından paylaşıldı.

1. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    Yıllardır Turkcell kullanan faturalı hat sahipleri, abonelik yaşına göre değişen miktarlarda ücretsiz konuşma hakkı kazanıyor.

Yıllardır Turkcell kullanan faturalı hat sahipleri, abonelik yaşına göre değişen miktarlarda ücretsiz konuşma hakkı kazanıyor. Turkcell'in sadık müşterilerine düzenlediği "Teşekkürler Kampanyası"ndan faydalanmak için HEDIYE yazıp 2222'ye göndermek yeterli.

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 17 Eylül-17 Kasım tarihleri arasında bireysel faturalı müşterilerine özel "Teşekkürler Kampanyası" sunuyor. Türkiye'de mobil iletişimi başlatan şirket olan Turkcell, yıllardır bireysel faturalı aboneliği bulunan Turkcell'lilere saatler boyu ücretsiz konuşma hakkı hediye ederek teşekkür ediyor.

"Teşekkürler Kampanyası" dahilinde, 4-5 yıldır Turkcell'li olan faturalı hat sahipleri 06:00 - 18:00 saatleri arasında haftada 1 gün; 6-14 yıllık Turkcell'liler haftada 2 iki gün; 15 yıl ve üzeri Turkcell'liler haftada 3 gün tüm Turkcell'lilerle sınırsız şekilde bedava konuşacaklar. Turkcell hattına 3 yıl ve daha az bir süredir sahip olan faturalı hat sahibi Turkcell'liler de hediyesiz kalmıyor.

6 ay daha Turkcell hattı kullanmaya söz verdikleri takdirde onlar da haftada 1 gün 06:00 – 18:00 saatleri arasında, hiçbir ek ücret ödemeden tüm Turkcell'lilerle sınırsız şekilde bedava konuşacak. Kazanılan bedava konuşma hakkı, kampanya katılımından itibaren 60 gün boyunca geçerli olacak.

"Teşekkürler Kampanyası", belirtilen saatler arasında sınırsız konuşma hakkı getiriyor; yani sadık Turkcell aboneleri dilerlerse 12 saat boyunca diğer Turkcell'lilerle bedava konuşabiliyorlar. Faturalı hat sahibi olan Turkcell'lilerin, kampanyaya katılmak ve abonelik yaşlarına göre bedava konuşma günleri kazanmak için tek yapmaları gereken, HEDIYE yazıp 2222'ye göndermek.

Alıntıdır..

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    bugün bende gazete okudum güzelmiş kampanya...

3. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    hadi bakalım deniyelim

4. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Turkcellli'nin gücü turkcellin çekim gücü yaşasın. :D:D:D

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Turkcellinin gucu :D

6. CanKan00

CanKan00 SCW Üyesi

443
    7
    18
    9 senedir hazır kart kullanıyorum ve kullananlar ne olacak peki? haksızlık ve ayrımcılık yapılıyor,çifte standart uygulanıyor :mad:

7. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    OO..60 gün boyunca salı ve cumartesi günleri 06:00-18:00 arası turkcellilerle sınırısız ve ücretsiz diye mesaj geldi..güzelmiş:)

8. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    bende gonderdım 14 yıllıkmış hattım.cuma pazar gunlerı snıırsız konusma =)
    teşekkürler paylaşım için

9. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    çok güzel benim hat 14 yada 15 olacak göndermeden önce sorayım kamu tarife kullanıyorum 1200 dakika 35 lira her yöne iptal falan olur mu??

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bu sefer faturasızlara hediye yok galiba.. :D :D

Sayfayı Paylaş