Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Turkce karakterler gozukmemeye basladi

Konu, 'Forum Yardımı' kısmında 007 tarafından paylaşıldı.

1. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Son 3 gundur bende turkce karakterle bozuk gozukmeye basladi..neden olabilir..baska web sitelerini gountulerken bu sorun olmuyor..

2. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Kendi yazdigim postlarda duzgun gorunuyor ama baskalarinin yazdiklari bozuk..

3. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    eğer problem sadece internet tarayıcınızda oluşuyorsa..yani metin dosyalarınız da ( doc, txt ) bu sorun yoksa..

şuınu denemenizi öneririm

explorer kullanıyorsanız..herhangi bir sayfada sağ tık / kodlama / unicode(utf-8) veya türkçe seçili olmalı..

firefox kullanıyorsanız.. görünüm/karakter kodlaması/unicode(utf-8) veya türkçe..

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bi kaç defa bana da oldu ben de anlamadım nedenini..

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    Ali cevabı vermiş, sorun web tarayıcınızdan kaynaklanıyor. Başka web tarayıcılarla deneyip testte edebilirsiniz.

6. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    3 gune kadar olmuyordu yeni basladi hicbir ayari degistirmedim..diger butun forumlarda ya da web sayfalarinda hicbir sorun yasamiyorum..firefoxda normal ama safaride boyle..ilginc.

7. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Simdi view sekmesinden text encoding seceneginde defaul durumdayken Turkish secenegini sectim..sitedeki harfler duzeldi ama diger butun siteler bozuldu..bence sitenin encoding'i ile bir problem olustu farkinda olmadan.

8. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Biz de sizin yazılarınızda tr karakterleri göremiyoruz. Sorun site ile değil de sizin tarayıcınızla alakalı olsa gerek. Uzun süredir ilk defa hala safari kullanan birisine rastladım :) Google chrome veya mozillada deneyin. Zaten ff'da açılıyormuş dediğinize göre o yüzden sıkıntı safari'de bence.

9. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Site diline bi bak abi bendede tr karakterler gözükmemişti ie 8 de :D

10. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Aynı sorun şimdi bendede başladı..