Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türk Askeri.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok Teşekkürler bilmediğimiz daha neler var kimbilir.......

bu adamı mutlaka bulmalıyım çanakkale organizasyonuna rehberlik etsin bizze

rica ederim arkadaşar youtube dan buldum çok duygulandım ve gurulandım aynı görüşte olan sizleri görmek daha mutluluk veriyor ben teşekkür ederim sizlere..

arkadaşlar dedim ya çok iyi tanıdığım biri diye abinin adı ali emniyette bir şubede sıkı polistir.8 senedir çanakkalede olmadığım için hatırlayamadım çocuklar telefonunu bulup vercekler bana 14 ünde çok mühim bir işi yoksa ali abi kırmaz beni eşlik eder keyifli forumlar

içimden de diyordum bu adam da asker havası var diye yaklaşmışım

Videodaki anlatımı yapan Ali Bey YEKTA üyemizin tanıdığıymış..Üyemizin görüşmesi sonucunda Ali Bey bu videodan iş nedeniyle zor durumda kaldığını ve internetten kaldırmaya çalıştıklarını söylemiştir..
YEKTA arkadaşımızın ve video sahibi Ali Bey in isteği üzerine Link silinip konu kilitlenmiştir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt