Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Turbo uygulamalı çalışan tek POLO

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında this_life tarafından paylaşıldı.

1. this_life

this_life SCW Üyesi

182
    3
    18
  2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    bedava verse almam sırf masraf bu araç :(

3. this_life

this_life SCW Üyesi

182
    3
    18
    atmosferik motordan turbo beslemeye geçen tüm araçlarda sorunlar hali ile artar diye biliyorum

4. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    sanırım kullanılan turbonun standart barını söylemis murat yoksa 1.4 motora 0.5 barlık bir turbo uygulamasıyla 210 hp alamazsın diye biliyorum benim aracın 2.0 ve 0.9 bar standart turbo kullanılıyor bunu yazılım ve filtre kat iptali gibi şeylerle destekleyerek en fazla 1.5 bilemedin 1.6 bara çıkarabiliyorsun ama sürekli kullanımda sorun çıkarıyor diye biliyorum. aracın resimlerini gördüğmdede fiberden dökme polo gibi duruyor :) gidermi bilmem çaflayıp çufluyorsa ayrı :D

5. this_life

this_life SCW Üyesi

182
    3
    18
    yapan kişiye kaç bar bastığını sormadım internette ufak bi araştırma yaptım enjektör ve pistonlar değişmeden 0.5 barda benim aracım nekadar üretirr diye sordum:)

6. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    özür dilerim yanlış anlamısım sağlıklı bir ürün olmaz mecburen bu haliyle çelik conta seti alman gerekecek ve onun montajı yani üst kapak sökülmesi gerekecek. 25-30 hp en fazla

7. this_life

this_life SCW Üyesi

182
    3
    18
    değmez en iyisi bitane vti almak sanırım sattığıma pişman oldum vti mi

8. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    ya bu araç hikaye :) vti mi sattın abi sen satılırmı o araç abi ya :(

9. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    senin dermanın bende atla gel kıbrısa :D
    http://kibrisaraba.com/detay.aspx?id=4183 takalım git :D

10. this_life

this_life SCW Üyesi

182
    3
    18
    sorma bi anlık heyecana geldik sattık sonra arabasız yapamadım arkadaştan ibizayı aldım dohc motor diye aldım onuda yoksa almazdım

kıbrısa bir kere gelmek nasip oldu bidaha gelirsem görüşmek isterim bu sene askere gidicem askerden gelince baya bi yapmak istediklerim var o yüzden şuan pek fazla uğraşmak içimden gelmiyor. benim kasanın cuprasına vr6 motor takılmışı var o aracı gördünmü ağlayasım geliyor o motor kimin abi seninmi

Sayfayı Paylaş