Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Turbo sorunu egsoz tarafından garanti dışı kalır mı?

Serkan27

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar dün servise bırakmış olduğum aracımda turbodan üfleme sesi geliyordu ve bugün tarafıma bilgilendirilme yapıldı. Bayi servisi teknik incelemeleri yaptıktan sonra incelemeleri doğuşa gönderecekmiş ve onların cevabına göre turbo değişimi garanti tarafından değişecek yada değişmeyecek. Şimdi tespitlere göre aracın altında egsoza müdahale görmüşler sadece kaynak izleri. Ben aracımı servise bırakırken direk orjinal şekilde bıraktım. Şimdi sorum şu bu egsoz kaynaklarından dolayı garanti dışı kalacak mı araç? Bilgisayara taktıklarında herhangi bir log yok sadece alt tarafta kaynak izi var. Siz değerli arkadaşlardan cevap bekliyorum hepinize teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar dün servise bırakmış olduğum aracımda turbodan üfleme sesi geliyordu ve bugün tarafıma bilgilendirilme yapıldı. Bayi servisi teknik incelemeleri yaptıktan sonra incelemeleri doğuşa gönderecekmiş ve onların cevabına göre turbo değişimi garanti tarafından değişecek yada değişmeyecek. Şimdi tespitlere göre aracın altında egsoza müdahale görmüşler sadece kaynak izleri. Ben aracımı servise bırakırken direk orjinal şekilde bıraktım. Şimdi sorum şu bu egsoz kaynaklarından dolayı garanti dışı kalacak mı araç? Bilgisayara taktıklarında herhangi bir log yok sadece alt tarafta kaynak izi var. Siz değerli arkadaşlardan cevap bekliyorum hepinize teşekkürler.

Kaynak izleri sonradan mı olmuş yoksa ilk günden varmı tespit edilir orijinalse birşey olmaz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

O zaman biraz uğraşırsın yarı yarıya ödeme isteye bilirler

Bu olay tamamen servisin inisiyatifine kalmış, doğuş oto servislere soruyor. Eğer servis işlem yapılmış derse hayatta garantiden işlem yapmazlar. İnşallah yanilirim. Geçmiş olsun

Hocam servis sanırım bunu belirtecek çünkü egsoz kısmıınında fotoğrafını çekip yolluyorlar.
Eğer konuyla İlgili olarak ret cevabı alırsanız, konuyla ilgili olarak doğuş oto müşteri hizmetlerine şikayette bulunun. Kısa bir süreliğine bir uygulama yaptığınızı ardından beğenmeyerek eski orijinal haline dönüştürdüğünüzu ve uzun suredir bu şekilde kullandığınızı, son olarak ta yapılan işlemin turboyla İlgili olarak sıkıntı olmayacağını beyan ederek, garanti den işlem yapılmasını talep edin.

Eğer konuyla İlgili olarak ret cevabı alırsanız, konuyla ilgili olarak doğuş oto müşteri hizmetlerine şikayette bulunun. Kısa bir süreliğine bir uygulama yaptığınızı ardından beğenmeyerek eski orijinal haline dönüştürdüğünüzu ve uzun suredir bu şekilde kullandığınızı, son olarak ta yapılan işlemin turboyla İlgili olarak sıkıntı olmayacağını beyan ederek, garanti den işlem yapılmasını talep edin.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim hocam inşallah red almam ama alırsam dediklerinizi uygulayacağım.

Kardesim benim aracimin 2 kere kavramasi 1 kere volandi değişti garanti kapsamında ve en son goturdugumde ustunde kendim egzozcu oldugum icin spor egzozu sökmeden götürdüm hic bir sikinti yaratmadilar sen orjinale cevirdiysen geri geri gelirken egzozu carptim kirildigi icin kaynattirmak zorunda kaldım bir pazar günü diye belirt

Geri
Üst Alt