Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tsi motor icin shell mi opet mi? Siz hangi firmayı tercih ediyorsunuz?

teşekkürler bilgi için...nitro ve ultimate diye belirtmediğim müddetçe normal 95 okatn koyuyorlar değil mi?her seferinde nitro olmasın diye belirtmeyeyim :) gerçi bp de direk ne kadarlık benzin istediğimi söyledim o da sormadı ultimate mi ya da normal mi diye..

Krdeşim belirtmekte fayda var ben bir keresinde 150 tl lik dedim neyse doldurdu ultimate pişman oldum sonradan Çünki az km gidiyor

arkadaşlar tuzla Shell çok iyi dolduruyor çalma etme oyun hile yok başka yer ile bu firme arasında yol bilgisayarında full depoda 100 km fark ediyor
Kesinlikle katılıyorum bütün servis ve minibüsler oradan alıyor hem Temizdir hemde sürekli yenileniyor

kurye ile elden teslime verildi

benzini sehell den akılı kelden alacan demişler saygılarıma shell nitro arabayı sahlandırıyor ben kullanıyorum az km yapar diyorlar ama bende normal yani...

peki dizel motorlar için bir öneriniz varmı arkadaşlar :)

Valla usenmedim en baştan okudum bu konuyu herkesin benzinli arabasi acaba yok mudur dizel için yazan dedim ben yazdım

Feyyaz AKSU
LeonidAŞK <3

:) sen bildiğin yerden al kardeşim.. Markası önemli değil güvenmen lazım bAzı istasyonlar dolandırıcı

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Geri
Üst Alt