Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tramer Kaydı ve Plaka

sorgulamanı şae no ilede yapmanı tavsiye ederim benzer durumu yaşayan arkadaşım vardı trafiğe bir dilekçe ile müracat etti ve plaka üzerindeki hasar şu an gözükmüyor.

arkadaşlar hemen uzak dur demişsinizde böyle bişey olabilir .. şaseden sorgulatın ve servise sordurun bazen eski aracın plakasını yeni araca takınca diğer araçtaki kazalar gözükebiliyor.

YOk ya :) Benımkı hayal işte.. Ben kim FR kim :)) 36-37 den üstü imkanı yok.. Güzel araba fakat sadece ESP için o parayada acıyorum.. Dıgerlerı goruntu ozellıklerı.. Teknik ozellık olarak ben cok fark goremıyorum Style FR arasında. Vardır muhakkak ama cok muhım detaylar degıl.. Yol bılgısayarı + Esp + Yol kalkıs destegı -- Bunlar için 7 8 mılyar fark verılmez bence.. :D ama olsa ıyı olur tabı yanı bırı gelıp dese kardes benım FR ı al kazasız belasız 36 37 ver dese :D hayır demem..

Allah gönlüne göre versin, sen şasi no ile aracı araştır derim ben, sonuç olarak plaka araçtan araca aktarılabildiği için sıkıntı olabilir.

Şasi no ya bile güven olmuyor.. Change (çenç) olarak çıkabiliyor yıllar sonra.. Bir yerde okumuştum adam araç almış izmirden 1.5 yıl sonra araca emniyet el koymuş.. Araç changeymiş.. Bir şebekeden almış adamın biri fark etmeden.. Araca el koymuşlar ve adam ödediği parayıda geri alamamış.. O yüzden :) Böyle şeyler gördümmü soguyorum.. Ben araç sahibi olsam şahsen gider o plakayı değiştirirdim.. 40 mılyarlık arabanın üzerine sırf özel plaka dıye 40 bın TL'lik hasar kayıtlı plakayı takmak bence biraz saflıktır.. yada çakallıktır..

Geri
Üst Alt