Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

trafık sıgortası

amacım 20-30 tl degıl sadece ortada bır yanlıslık varsa bunu gıdermek daha once sıgorta ıslerını guvendıgımız bırıs vardı ısten ayrılmıs bu yıl kafama takıldı ındırım hakları devam edıyor mu yoksa yenıden mı yapılanıyor

Bitmiş ise, her geçen gün aleyhinize, maddi/manevi (allah korusun yeni sigorta yapıldığının sonraki günlerde bir yere çarparsanız, gecikmeden dolayı incelemeye girersiniz). Çıkacak meblağ, şirkete bağlı, yapan personele değil, hemen yarın yaptırın. Trafik sigortasız gezmek, trafikten men sebebidir.

Trafik sigortasında her yıl hasarsızlık indirimi yapılır.% 10 - % 15 - % 20 'ye kadar çıkar.Satışı yapılan aracın hasarsızlığı yeni alınacak olan araca da aktarılır.Fakat yeni tramer sisteminde çok uğraştırıyor.Çünkü satışı yapılan aracın trafik sigortası iptal edilip yerine yeni alınan araca poliçe düzenlenir.

15.10.2010 yılında aracımı sattım. 25.10.2011 yenı aracımı aldım 28.10.2011 kaskoyu yenı aracıma aktardılar tarfık sıgortasını da aktardıar 40 tl fazla para odedım. sımdı tarfık sıgortası ıcın benı aradılar ındrım dedım yenı arac aldıgınız ıcın sıfırdan degerlendırmeye tabısınız dedıler

Trafik sigortasında her yıl hasarsızlık indirimi yapılır.% 10 - % 15 - % 20 'ye kadar çıkar.Satışı yapılan aracın hasarsızlığı yeni alınacak olan araca da aktarılır.Fakat yeni tramer sisteminde çok uğraştırıyor.Çünkü satışı yapılan aracın trafik sigortası iptal edilip yerine yeni alınan araca poliçe düzenlenir.

mahphere sıgıto 260 yaparız dıo axaa 400 :)

soyguncu bunlar

Geri
Üst Alt