Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

trafik cezası

Konu, 'Teknik Destek' kısmında aydin_38 tarafından paylaşıldı.

1. aydin_38

aydin_38 SCW Üyesi

14
    2
    3
    • selam.konuyu burayamı açmalıydım bilmiyorum.bu ayın 15 de radara düştüm.polis cevirdi ve cezayı yazdı,makbuzu verdi.ceza 15 gün içerisinde yatırılsa %25 indirilmi oluyormuş.bende internetten gib.tr den yatırmak için bakıyorum.ama ceza halen işlenmemiş.yani sorgulamada herhangi bir trafik cezanız yoktur yazıyor.indirimli yatırabilmem içinde 2 günüm kaldı.internetten 'beyanlı trafik cezası ödeme' yazan yere cezam görünmediği halde ödemeyi yapabilirmiyim.bu konuyla ilgili tecrübe sahibi arkadaşlar bilgi verebilirse memnun olurum.teşekkürler.eğer bugünde netten yatıramassam yarın vergi dairesine nakit olarak yatırmak zorunda kalacam.ceza 260 tl civarı olunca biraz beni zorluyor acıkcası.[​IMG]

2. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    beyanlı ödeme yapılıyor diye biliyorum, ama garanti yöntemi seçip ptt'ye yatırın...

3. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    bağlı bulunduğunuz yerin vergi dairesine gidin. internete geç düşüyor cezalar

4. Reis

Reis SCW Üyesi

744
    283
    63
    Yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 2 sene önce Türkiye Finans Bankasına yatırmıştım hatırladığım kadarıyla indirimli ödeme yaptım. Makbuz ile gidip bankalara istersen bir sor derim

5. aydin_38

aydin_38 SCW Üyesi

14
    2
    3
    vergi dairesine nakit ödeme yapılıyor bildiğim kadarı ile.bende internetten kredi kartı ile yapmak istiyordum.yani sorun nakit ödeme yapamıyorum şuan.ceza nette görünmese bile beyanlı ödeme yaptığımda bir sorun olurmu onu bilmiyorum.cevaplarınız için teşekkür ederim.

6. etna57

etna57 SCW Üyesi

60
    22
    8
    ben daha önce oradan yapmıştım... hiç bir sorun olmadı.

7. aydin_38

aydin_38 SCW Üyesi

14
    2
    3
    kararsız kaldım acıkcası.nakit sorununu halledebilirsem vergi dairesine yapmayı düşünüyorum.yarına kadar bu sorunu halledemessem gib.gov.tr den kredi kartı ile yatıracağım.önerileriniz için herkese teşekkür ederim.

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Vergi dairesinden sorgulat,orda çıkar ceza... Redline dediği gibi nette geç gözüküyor cezalar...

9. umit

umit SCW Üyesi

164
    37
    28
    vakit kaybetmeden ptt den yatırmaya çalış yoksa indirimden faydalanamazsın abicim

10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    beyanlı ödemeden tebliğ tarihini girdiğinizde otomatikman indirimli hesaplıyor ve yatırabiliyorsunuz tecrübe ile sabittir.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş