trabzonspor'un başarılı futbolcusu drago gabric'den üzücü kaza.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

trabzonspor'un başarılı futbolcusu drago gabric'den üzücü kaza..

Konu, 'Sağlık' kısmında alicanbasarir tarafından paylaşıldı.

1. alicanbasarir

alicanbasarir
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    48
    Trabzonspor'un Hırvat futbolcusu Drago Gabric, Hırvatistan'ın Split kentinde trafik kazası geçirdi. Ağır bir beyin kanaması geçiren başarılı futbolcunun durumunun ciddi olduğu belirtildi.

Trabzonspor'un Hırvat futbolcusu Drago Gabric'ten kötü haber geldi.

Trabzonspor'un Hırvat futbolcusu Drago Gabric, Hırvatistan'ın Split kentinde trafik kazası geçirdi. Ağır bir beyin kanaması geçiren başarılı futbolcunun durumunun ciddi olduğu belirtildi.

Yağış nedeniyle kayganlaşan zemin nedeniyle kazanın gerçekleştiği belirtilirken, Gabric'in kafa tasında kırıklar olduğu ve durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Hırvat futbolcu ile beraber arabada bulunan arkadaşının durumunun ise iyi olduğu ifade edildi.

Başarılı futbolcunun ağır bir beyin kanaması geçirdiği belirtilirken, durumunun ciddi olduğunu söylendi. Allah acil şifalar versin..

2. bluerdem

bluerdem
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    aaaa çok üzüldüm gerçekten.Allah tez zamanda acil şifalar versin :((((

3. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    acil şifalar olsun.. :(

4. Lejyoner

Lejyoner
    DANIŞMAN

Beğenileri:
    6.489
    Ödül Puanları:
    113
    Şİmdi okudum internette üzüldüm,allah acil şifalar versin..

5. 24

24
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    63
    ALLAH acil şifalar versin... bütün şifa bekleyenlerin yardımcısı olsun rabbim...

Sayfayı Paylaş