Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tr 41 EC 178

resım super oldu tamamdır kesın kare plaka ıkısıde :)
tessekkurler...

Rica ederim ne demek :D

Arabana ufak tefek yapılabilecek ve çok hoş duracak görsel modifikasyon epey var bence..

Aracın tipi ufak modifikasyonlara çok müsait.

İmkânın oldukça düşünürsek yap derim :)

valla hersey plakaya baglı dıyebılırım ıstedıgım bı plaka var cıkartırsam eger herseyı konusabılırız arac zaten showroom aracıydı braz farklı plakayıda aldıgım zaman yardımlarınıza ıhtıyacım olucak ama sımdıden o ufak ayrıntıları bıldıgın seyler varsa paylasırsan sevınırım

Şimdi çıkmam gerekiyor ama aklıma gelen veyahut görüpte beğendiğim şeyleri akşam döndüğümde paylaşırım :)

Nasıl bir plaka aldın? Bende buldum kafama göre plaka 34 XX 0061. Boşa çıkmış bu plaka ama 2500 TL bağış istediler..

Mazot almaya parası olmayan ben buna para veremedim tabi. 41 olarak duruyor aracım şuan. Kocaeliye taşınınca belki güzel bir plaka düşer sonu 061'li :)

Çamurluk sinyali, karartılmış ön farlar, düşünürsen yay + jant öneririm. Tabi jantlar 15 değil 17 olacak. Jant düşünürsen haliyle lastik takımıda düşünmek zorunda kalacaksın :D

Tavana ve aynalara kaplamalar düşünülebilir. Rengi sana kalmış. :)

Geri
Üst Alt