Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toyoooooooo toyotaaaaaa:)

bunlar güzel sesler güzel görüntüler.. :)

arabanın ici Harbiden ucak qibi ya Ne kadar tuş Var :D
ikinci videoda Tamponu Baslanqıc yerinde bırakaCak Sandım puhaha

80 li yıllardaki supra da, teyp yerinde konumlanmış bir dizi gösterge ve altında volume yazan bir ses açma düğmesi benzeri vardı. Çift turbonun basıncını ayarlamak için, tam bir dalga geçme makinasıdır, maalesef Türkiye ye resmi olarak hiç gelmedibu Celica Supra lar.

80 li yıllardaki supra da, teyp yerinde konumlanmış bir dizi gösterge ve altında volume yazan bir ses açma düğmesi benzeri vardı. Çift turbonun basıncını ayarlamak için, tam bir dalga geçme makinasıdır, maalesef Türkiye ye resmi olarak hiç gelmedibu Celica Supra lar.

bi ara sahıbındende 2 tene vardı 60bın dolar cıvarı ama bıdahada goremedım bu arada bunun aynısının sıyahı var floryada bı kac gez onumden yan yan gecmıstı ama abartmıyorum ferrarı gordugumde bıle bu kadar etkılenmemıstım

Geri
Üst Alt