Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo lpg sorunu

full depo ile kalibrasyon ayarı yapıldı.sorun düzeldi.iç göstergedeki 4. ışık 35 km de sondü kaldı üc ışık bakalım bir depo ile kac km gideceğiz.:)

artı birde benzin pompasına benzin kesici role taktırdım.arac tüpe gecince benzini kesiyor.ekstra benzin sarfiyatından kurtarıyormuş.bakalım deneyip göreceğiz.

artı birde benzin pompasına benzin kesici role taktırdım.arac tüpe gecince benzini kesiyor.ekstra benzin sarfiyatından kurtarıyormuş.bakalım deneyip göreceğiz.

araç lpg de iken benzinde pompalıyor mu :confused: eğer böyle birşey varsa lpg li araçların hepsine takılması gerekmezmi :confused:

arac benzinde calışıyor motor sıcaklığı yükselince lpg ye geciyor.lpg ye gectikten 20 saniye sonra benzin motorunun elektriğini kesiyor role.yani aynı anda hem benzin hem lpg yakmıyor arac.şu ana kadar benzin sarfiyatında hissedilir derecede düşüş mevcut.ayda 50 tl benzin harcıyordum extrada lpg saymıyorum bile.ayrıca benzin pompasının arıza yapma olasılığı ortadan kalkmiş oldu.yani role takılmadan önce belli zaman aralığında arac lpg de iken ara ara benzin pompası calışıyordu.bu durumda ara ara lpg ve az bi miktar benzin harcıyordu aracım.şu an deneme aşamasındayım.sonucları yakında buradan paylaşırım inşallah.şu anda bu sistemı aracına taktıran bir sürü insan var aksarayda.hic şikayet eden olamış.

arac benzinde calışıyor motor sıcaklığı yükselince lpg ye geciyor.lpg ye gectikten 20 saniye sonra benzin motorunun elektriğini kesiyor role.yani aynı anda hem benzin hem lpg yakmıyor arac.şu ana kadar benzin sarfiyatında hissedilir derecede düşüş mevcut.ayda 50 tl benzin harcıyordum extrada lpg saymıyorum bile.ayrıca benzin pompasının arıza yapma olasılığı ortadan kalkmiş oldu.yani role takılmadan önce belli zaman aralığında arac lpg de iken ara ara benzin pompası calışıyordu.bu durumda ara ara lpg ve az bi miktar benzin harcıyordu aracım.şu an deneme aşamasındayım.sonucları yakında buradan paylaşırım inşallah.şu anda bu sistemı aracına taktıran bir sürü insan var aksarayda.hic şikayet eden olamış.

Benzin pompasına takılan role araç gaza geçtiğinde benzin pompasının boş yere çalışmasını engelliyor yoksa araç lpg ye geçtiği zaman hiç bir şekilde benzin yakmaz, yapılan uygulama bezin pompasının ömrünü uzatıyor,,,

Geri
Üst Alt