Toledo hakkında ufak tefek endişeler . | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Toledo hakkında ufak tefek endişeler .

mfirat

Kayıtlı Üye
arabayı alalı bir hafta oldu memnunum ama Frenleri çok berbat geldi birde mesela gaza bastıgımda motorun yerınden oynadıgı hissediliyor vites felan yerinden oynuyor bu sadece benım arabadamı boyle gaza bastıgımda vites kasılıyo gibi oluyor bırakınca geri boşalıyor değişik geldi .. sizdede boylemi merak ettim

uquR

Kayıtlı Üye
üyeler bölümünde kendinizi TanıstırırSanız daha iyi yardımcı olurlar :eek:key:

rallier_61

Kayıtlı Üye
toldedom olmasa da motor-şanzıman kulakları ve fren bakımı istiyor gibi..

mevlut911

Kayıtlı Üye
sıfır toledo almadığına göre balataların eskimiştir.. disklerin değişim zamanı gelmiştir..
motor yerinden oynama olayı tam anlayamadım azda olsa her arabanın motoru gaz verdikten sonra
oynama yapar

patrıot

Kayıtlı Üye
Aracın motor kulaklarına ve fren dısk balatalarına baktır.Toledoların frenlerı bır cok aractan ıyıdır.Bugune kadar ust uste yaptıgım frenlerde bıle benı uzmedi.Her zaman durmayı bildi.

mfirat

Kayıtlı Üye
bilmiyorum mesela vites 4 de gaza başınca vites kolu 2-3 cm ileri gidiyor elle tutmaya çalışsamda gidiyor . sanki boyle motor gazı bastıgımda yerınden fırlıycakmış gibi hissediyorum çok aşırı anam babam bişey yok ama genede merak ettim hepsimi boyle yapıyor diye

effect1903

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarında yazdıkları gibi motor kulakları, şanzıman, fren balataları ve disklerin kontrol edilmesi lazım.. Sahip olduğunuz araç üst sınıf ve kaliteli bir araç yani bu saydığınız problemler bu araba için normal değil, sadece bakım zamanı geldiği içindir..

kurtbil

Kayıtlı Üye
sanzıman kulagına baktır mutlaka,ayrıca fren konusunda 256mm dıskler var efsane olmasada tatmınkardır.ben bıtık dısklerımle bıle ıyı frenaja sahıptım

Ali

Kayıtlı Üye
bahsettiğiniz sorunlar bende de yok..bence de bi baktırın..

mustafaf1

Kayıtlı Üye
vites lu olayı benim araçta da oluyor ne iş ve vites biraz kemikli geçişe sahip normal mi acaba