Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Toledo hakkında ufak tefek endişeler .

Konu, 'Toledo' kısmında mfirat tarafından paylaşıldı.

1. mfirat

mfirat SCW Üyesi

17
    0
    1
    arabayı alalı bir hafta oldu memnunum ama Frenleri çok berbat geldi birde mesela gaza bastıgımda motorun yerınden oynadıgı hissediliyor vites felan yerinden oynuyor bu sadece benım arabadamı boyle gaza bastıgımda vites kasılıyo gibi oluyor bırakınca geri boşalıyor değişik geldi .. sizdede boylemi merak ettim

2. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    üyeler bölümünde kendinizi TanıstırırSanız daha iyi yardımcı olurlar :eek:key:

3. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    toldedom olmasa da motor-şanzıman kulakları ve fren bakımı istiyor gibi..

4. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    sıfır toledo almadığına göre balataların eskimiştir.. disklerin değişim zamanı gelmiştir..
    motor yerinden oynama olayı tam anlayamadım azda olsa her arabanın motoru gaz verdikten sonra
    oynama yapar

5. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Aracın motor kulaklarına ve fren dısk balatalarına baktır.Toledoların frenlerı bır cok aractan ıyıdır.Bugune kadar ust uste yaptıgım frenlerde bıle benı uzmedi.Her zaman durmayı bildi.

6. mfirat

mfirat SCW Üyesi

17
    0
    1
    bilmiyorum mesela vites 4 de gaza başınca vites kolu 2-3 cm ileri gidiyor elle tutmaya çalışsamda gidiyor . sanki boyle motor gazı bastıgımda yerınden fırlıycakmış gibi hissediyorum çok aşırı anam babam bişey yok ama genede merak ettim hepsimi boyle yapıyor diye

7. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Arkadaşlarında yazdıkları gibi motor kulakları, şanzıman, fren balataları ve disklerin kontrol edilmesi lazım.. Sahip olduğunuz araç üst sınıf ve kaliteli bir araç yani bu saydığınız problemler bu araba için normal değil, sadece bakım zamanı geldiği içindir..

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    sanzıman kulagına baktır mutlaka,ayrıca fren konusunda 256mm dıskler var efsane olmasada tatmınkardır.ben bıtık dısklerımle bıle ıyı frenaja sahıptım

9. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    bahsettiğiniz sorunlar bende de yok..bence de bi baktırın..

10. mustafaf1

mustafaf1 SCW Üyesi

83
    1
    8
    vites lu olayı benim araçta da oluyor ne iş ve vites biraz kemikli geçişe sahip normal mi acaba

Sayfayı Paylaş