Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo EVO Son Hali.

mehmet hakkatten en güzel kasa efsane olan bir araç. bu herkesin kanaatidir herhalde. nazarlardan korusun allah. güle güle bin. mehmet gazihanın ellerine sağlık artık gerisi senden:)
teşekkürler. gerçekten güzel bir araç. geniş, konforlu ve güçlü.
Adaş maşallah allah kaza bela vermesin.Yanlış gormuyorsam fıber on tamponu orjınalı ıle degısmıssın.Bende elımde bır takım 18'' var bunları gun metal boyatıp araca takıcam hosuma gıtmezse 18'' advan gold yapıcam.Bu arada far kasları hosuma gıttı cıkarmayı dusunursen ben alırım kımseye soz verme.
far kaşları daha agresif gösteriyor arabayı. Gazihandan aldıktan sonra ön ızgaraların hepsini servisten sipariş verdim. sis farlarını ve lipi taktım. ön tampon yine fiber. bir değişiklikolmadı. ızgaraları baya kes,biç yapıştır yaptık :D valla durumumu düzeltince bende kesinlikle advan gold istiyorum. toledoya çok yakışıyor.
mehmet abi kesinlikle su siyah citalari govde rengine boyatmalisin bir de. yani on tamponda olmadigi icin digerleri hos durmuyor siyah renk.
bir de cam filmi yaptirirsan ayri bi guzel olur :)
cam filmi var zaten Rıza ama çok solmuş artık :D dediğin boyamaları yaparız basit iş onlar :D
Süper araç abi maşallah kazasız belasız inşallah..
teşekkürler. hep beraber kazasız belasız inşallah
Abi nazar degmesın güle güle kullan :)

teşekkürler Ege

sen bilirsin tabi abi ama jant+lastik parasi ile benim dediklerimin ki arasinda ucurum var :)

bakalım Rıza duruma göre ayar çekerim artık. baktım alamıyorum jantı senin dediklerini yaparız.

Mehmet abi maşallah Allah kaza bela vermesin gel sen havalı süspansiyon yaptır kasislerde kaldırırsın nolcak :)

Çok güzel olmuş Mehmetim.ALLAH kaza bela vermesin.Seat ın en sevdiğim modeli ve motoru yazmaya gerek yok.

Nazar değmesin çok şık olmuş :eek:key:

Geri
Üst Alt