Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo 2013 fiyatı 37.500 TL

Toledo Eski toledo Değil iki segment Aşağı indi Eski kasa D segmentti bu ise B oldu C bile değil.. Zaten yakından inceleyince Dingil mesafesinden bile anlıyorsunuz bunu.. fiyatlar ise bence yukarda bu araç için ama 122 TSI DSG ile gelmesi beni şaşırttı zira bu motor ve bu şanzuman Çoğumuzun hayallerini Süslüyordu LEON'da.. :eek:key:
Simdi yanlisim varsa duzeltin bu toledo bir jetta degilmi?Yane civic corolla focus fluence sinifina girmiyorda 206 sedan honda city sinifindami oluyor anlamadim.:(

Selçuk hocam ben toledo passat la asla mukayese edilmez diyen birisiyim. Mk1 leon 5 sene kullandığımdan ve bir çok abimizin ikinci kasa toledosu olduğundan birçok kez bindim. Yani siz binmemiştir yazmışsınız ama ne yazıkki konu öyle değil...

Gelelim diğer konuya evet ilk kasa telodaya pek hakim olmadığımdan yanlış bir cümle kurmuşum. Birde diğer yanlış cümlemde yeni toledonun c segmenti diye adlandırmam olmuş. B segmenti diyecektim ne yazıkki

Abi bende zaten 2000-2004 arasını kastediyorum şimdiki kasa ile asla :eek:key:

Yukarda denilenler gibi keske bari ismi toledo degilde cordoba olsa.En azindan bir arabayi yerden yere vurcaginiza yuceltmis olurdunuz ayip size Vw ...

Geri
Üst Alt