Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Toledo 2001 Ön Yolcu Cam Açma Düğmesi

Konu, 'Toledo' kısmında biyolog1982 tarafından paylaşıldı.

1. biyolog1982

biyolog1982 SCW Üyesi

8
    1
    3
    İyi akşamlar arkadaşlar. Foruma yeni katıldım. 2001 toledom var. öncam yolcu tarafı cam açma düğmem çalışmıyor. Açtım oksitlenmiş çalışmıyor. yenisini nereden alabilirim? Bikeç setiyi baktım bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

2. alikemal4242

alikemal4242 SCW Üyesi

413
    103
    43
    Özel servislerde de bulabilirsiniz yetkili servistende.

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.705
    113
    çıkmacılarda ve özel servislerde vardır diye düşünüyorum.

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  4. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    oksitlenmiş demişsiniz orayı temizleyen spreyler var bi deneyin

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  5. halil001

halil001 SCW Üyesi

274
    97
    28
    balata yada pas temizleme spreyi ile temizleyin problem geçer diğer türlü en kötü 150 200 lira para harcarsınız

6. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    contak sıpeyleri var elinizden geliyorsa sizde temizlersiniz yok yapamam derseniz oto2000 var ordan soruşturun çıkmacı

7. eravşar

eravşar SCW Üyesi

3
    1
    3
    Arkadaşlar Merhaba Ben kayseride yaşıyorum 2001 toledo signom var şöför tarafı cam açma düğmeleri çalışmıyor daha doğrusu aşağı indirmeye basıncada yukarı kaldırmaya basıncada camlar iniyor birde kapı kilidide aynı şekilde kapama fonksonuda kapama yapmıyor açma yapıyor nasıl yardımcı olursunuz?

8. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Ömer hocam merhabalar, ikisinde de aynısını yapması garip, kumanda mekanizmasının içindendir diye düşünüyorum.

Sorun kolu değiştirmek değil, maliyeti düşük birşey sorun kapı içine zarar vermeden söküp takabilmek unutmayınız, bu duruma dikkat ederseniz siz bile değişebilirsiniz. Sanayi sitelerinde yedek parçacılarda zibil gibi :)

9. eravşar

eravşar SCW Üyesi

3
    1
    3
    Tamamda Hacım anlamadığım bi yana hangi parçayı almam gerek onu bilemiyorum açıkçası bu arabayı ben yeni aldım ve seatla ilgili bana kim yardımcı olur mesela kapını iç alt kısmındaki lambalar yanmıyor birde kapı açıca iç lambada yanmıyor sonra aracın teybi kanalları kafasına göre değiştiriyor oto elektrikçiye gitsem yeterli olumu sence??

10. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Tanıdık elektrikçi bulabilirseniz iyi olur. Onun dışına aracınızı Zennecioğlu-Aksa gibi VWAG grubu üzerine çalışan bir firmaya götürmenizi tavsiye ederim. Mesela Zennecioğlu'nun kendi kaportacısı var özel servis gibi, kapıya zarar vermeden sökebilir diye düşünüyorum. Daha önce sökmüştür.. Yalnız naçizane tavsiyem, önce VOS-PAR gibi yedek parçacıya gidip ön kapı 4'lü cam açma düğme setinin fiyatını öğrenin, sonra zennecioğlunda sürpriz yaşamayın ;)

Sayfayı Paylaş