Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tokat'ta Devriyeden Dönen Askerlere Hain Saldırı: 7 Şehit

Allah rahmet eylesin gerçekten kalleşlik bu insan olmayı hayatı boyunca haketmemiş herzaman pis bir derede sülük gibi yaşayan başkalarının sırtından geçinmeyi insanları rahatsız etmeyi görev bilmiş kompleksleri boyunu aşmış varlıklara acıyorum hala öğrenemediler ve öğrenemiycekler BİR TÜRK GİDER BİN TÜRK GELİR ne kadar ağızları sulansada o salyalarını gırtlaklarına tıkıycak Asker çok bizde seve seve kanını kadehe koyar bütün milletin önünde kana kana içerim!!! Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum Allah belanızı versin pis varlıklar bu dünyada yeriniz olmadı hiçbirzaman olmayacak!!!!.......

Allah bunu o askerlere ve ailelerine yapanların belasını versin.. :mad:

Artık doğu bitti adamlar doğudan beriye gelmeye başladılar..hükümet hala yok o açılım yok bu açılım öyle şeylerle uğraşsın...

Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum...

artik nerelerde askere uzun menzilli silahlarla saldirabiliyorlar...ama bizim basimizdakiler acilimdan bahsediyor,Obamayla gorusup teroru verilen haklarla bitirmeyi konusuyorlar.yazik gercekten cok yazik.bizler askerligimizi bunlar icin yapiyoruz ya tek uzuldugum bu.bizler sehit veriyoruz onlara hak veriyoruz!!!

7 ,77.777....nıce ocaklar sondu her seferınde vatan saolsun dendı...artık yeter ya bu gıdıse dur denmelı...basımızdakılerın allah belalarını versın ya...gıtmıs amerıkaya ordan konusuyo donsene vatan topraklarına serefsız...

söylemek isteyipte söyleyemediğim çok şey var.şehitlerimize allahtan rahmet yakınlarına ve ülkemize baş sağlığı dilerim.
bizi bölmeye çalışan , sempatizanlık duyan tüm insanların ben ...................................................... .

Geri
Üst Alt