Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teyp Kodu??

teybe göre değişiyor o kitapcıkların hepsi duruyorsa onun üstünde içinde falan değil dışında stickla yapıştırımış 4 haneli rakama olacak..1 hafta önce aküyü değiştirdiğimde başıma geldi
4 haneli rakıamı bulduktan sonra
radyo kanalarınıb hafızaya alınan rakamların olduğu bölümde birinci rakamı 1 no ya basarak büyütebilirsin bastıkça büyür
ikinci rakam 2 nolu düğme aynı işlem..3 ve de aynı şekilde ve hafıya almak için son tuşa basılı tut..
rakam kitapcıkta yoksa servisten şasi noyla alabilirsin

Reklam amaçlı yazılar yönetimden izin alınmadan yayınlanamaz..

Ekli dosyalar

• martech_logo2b.jpg
    martech_logo2b.jpg
    7.5 KB · Görüntüleme: 41
Kendinizi önce üyelerimiz bölümünde tanıtırmısınız..

Benim aracım ibiza, ama teyp aynı. 0654 bendeki kod. Bir deneyin isterseniz

Benim aracım ibiza, ama teyp aynı. 0654 bendeki kod. Bir deneyin isterseniz

Şu konuları bir okuyun lütfen yazılan mesajlara bir bakın ya. Her teybin aynı değildir yazıyo benim yazımda da, varol abinin yazısında da. Arabanın kitapçığında el yazısıyla yazar yazarsa, yazmazsa online olarak servisten alınabilir yada ender elektronikten alınabilir yazmıştım zaten. Ayrıca kaç ay öncesinin konusu bu ya

Arkadaşlar SEat yok ama farklı model marka arabaların teyp kodlarını öğrenebileceğiniz bir site belki daha önceden bileniniz vardır.ben arkadaşta ford fiesta vardı onun teyp kodunu ararken bu siteyi buldum işine yarayan olur belki.

www.radio-code.lt

konuları niye boşu boşuna hortlatıyosunuz arkadaşlar ????

Geri
Üst Alt