Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teybin otomatik ses kısma sorunu

vedattarhan

Kayıtlı Üye
İyi günler arkadaşlar aracım 2008 leon 1.6 stylance teybimde anfi woofer baglı ve kapıdada 4 tane konpenat var ama teybim ses bozulmaya başladıgı zaman otomatik sesi kısıyor yani ses seviyesi 25 deyken otomatik 15 oluyor ve ben çok yüksek ses alamıyorum çözümünü bulamadım yardım ederseniz sevinirim

İyi günler arkadaşlar aracım 2008 leon 1.6 stylance teybimde anfi woofer baglı ve kapıdada 4 tane konpenat var ama teybim ses bozulmaya başladıgı zaman otomatik sesi kısıyor yani ses seviyesi 25 deyken otomatik 15 oluyor ve ben çok yüksek ses alamıyorum çözümünü bulamadım yardım ederseniz sevinirim

evvel kendinizi üyelerimiz bölümünden kısaca tanıtırsanız, bilgisi dahilinde üyelerimiz yardımcı olacaklardır.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
direk konuya girmişsiniz forum kullarını okumanızı şideetle öneririm.daha sonra bu konuda arkadaslar yardımcı olucaktır size

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt