Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler Gider Egzost..

Sağolasın Erhanım,dedim seni rahatsız etmeyeyim:)Çift çıkış yaptırdım seninkinin aynısı görüntü olarak çok güzel oldu.

ne rahatsızlığı abi anca buhafta 5 6 tan önce çıkamıorum dkkandan. oda galiba sana uymuyodu . bnmkini söledinmi abi yoksa ordan çift çıkışmı beğendin

gökhan abi güle güle kullan, foto ekleyecek misin? bende mustafa ustada çift çıkış yaptırmıştım sizinkileride merak ettim nasıl olmuş diye :)

aynn bende merak ettim ressimleri burdan paylaşalım ozaman :D ben arıyım bulursam şuan eklicem :D

gökhan abi güle güle kullan, foto ekleyecek misin? bende mustafa ustada çift çıkış yaptırmıştım sizinkileride merak ettim nasıl olmuş diye :)

Erdinç yarın alırım foto eklerim:)

ne rahatsızlığı abi anca buhafta 5 6 tan önce çıkamıorum dkkandan. oda galiba sana uymuyodu . bnmkini söledinmi abi yoksa ordan çift çıkışmı beğendin

Ben kendim beğendim ama seninki ile aşağı yukarı aynı..

bu bnm ressim ama şuanki hali daha güzel bu ressimdede süper

14149.jpg

benimkinin çapı sizin uçlardan hafif daha büyük, gayet güzel olmuş tekrardan güle güle kullanın :)

Geri
Üst Alt