Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tercih sizce ?

1.3 corsayı sadece yakıtta arayabilirsin ama diğer ekstraları (Eğer FR alırsan) AFC BiXenonu, ESPsi, Far Yıkaması, Sunroofu, deri koltuğu, görselliği ve cazibesi sana 1.3 unutturur hatta yolda görsen bu hangi markanın arabası dersin ama gene aynı ihtirasla tekrar ediyorum kesinlikle 1.3 deki yakıtını bekleme:) şimdi gözünde korkmasın bu güne kadar 1400 km yol yapmışım 500 liralık benzin almışım 1400 Km yol yapmışım Bayiden çıktığım andan bu yana.. var hesabını sen yap

1.3 corsayı sadece yakıtta arayabilirsin ama diğer ekstraları (Eğer FR alırsan) AFC BiXenonu, ESPsi, Far Yıkaması, Sunroofu, deri koltuğu, görselliği ve cazibesi sana 1.3 unutturur hatta yolda görsen bu hangi markanın arabası dersin ama gene aynı ihtirasla tekrar ediyorum kesinlikle 1.3 deki yakıtını bekleme:) şimdi gözünde korkmasın bu güne kadar 1400 km yol yapmışım 500 liralık benzin almışım 1400 Km yol yapmışım Bayiden çıktığım andan bu yana.. var hesabını sen yap
abı bende 1400kmdeyım 600lıra yakmısım

bırıncı ılan seat yetkılı saıcısı zenonlu fıyat onu 43e kadar dusebılırsın nedense bu ılandakı bayı cok fazla fıyat dusuyor
son ılan ıse zenonsuz ve bu fıyat etmez

ASTRA 1.3 CDTI 1. ve 2. viteste arabanın gittiğini anlamak istiyorsan 4 bin devirden önce vites atmaman gerekicek buda motoru yorucak, arkadaşımda var gercekten çok pişman araba hep yığılıyor ben olsam leon alırdım benzinli olarakta 1.4 turbo 1.4 tsı karşılaştırrsak beygir olarak 125 olmasına ragmen tsı 140 lık astrayı napıo ne edio yakalıyor ama astraların içi doludur iyidir kötülmemde yiğidi öldür hakkını ver demişler gerçi şu an fr paket bayağı bi doluda nese. ben olsam astradan kacardım

Geri
Üst Alt