Tek Millet Tek Bayrak Bütün Türkiye | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Tek Millet Tek Bayrak Bütün Türkiye

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında ahmet6334 tarafından paylaşıldı.

 1. ahmet6334

  ahmet6334 SCW Üyesi

  730
  898
  93
  Baş Komutan..Erdoğan, şunları söyledi:
  Ben şu anda ülkemin Cumhurbaşkanı olarak şunu çok açık net söylüyorum, kurucusu olduğum partinin tüm mensupları, bunun yanında milli iradeyi oluşturan cumhurun kendisini özellikle şehirlerimizin meydanlarına davet ediyorum ve şehirlerimizin meydanlarında biz halkımızla el ele olacağız ve bu kalkışmayı yapanlara gereken dersi orada vereceğiz.

  Bugünkü bu gelişme gerçekten Silahlı Kuvvetlerimizin içindeki bir azınlığın ne yazık ki kalkışma hareketidir. Bu malum yapıya ait, paralel yapılanmanın teşvik ettiği, üst akıl olarak onların kullandığı bir harekettir. Ülkemizin, birliği, beraberliği, bütünlüğüne yönelik bu harekete karşı inanıyorum ki milletçe vereceğimiz güzel bir cevapla bunlar gerekli cezayı alacaklardır.

  Türkiye bu tür ayaklanmalarla bir defa ucuza satılacak bir ülke değildir ve Pensilvanya'dan da yönetilecek bir ülke de değildir.

  Bu arada milletime de bir çağrı yapıyorum, oda şudur, milletimizi illerimizin meydanlarına davet ediyorum, havalimanlarına davet ediyorum ve milletçe meydanlarda, havalimanında toplanalım ve bunların o azınlık grubu, tanklarıyla, toplarıyla gelsinler ne yapacaklarsa halka orada yapsınlar. Halkın gücünün üstünde bir güç ben tanımadım bugüne kadar. Bu darbe girişiminin başarılı olacağına inanmıyorum. Tarih boyunca darbecilerin hiçbiri başarılı olamamıştır.

  Kesinlikle burada emir komuta zinciri falan çalışmamaktadır. Şu anda emir komuta zinciri tamamıyla askıya alınmıştır, çiğnenmiştir ve emir komuta zinciri içerisinde olanlar şu anda ne yazık ki altın üste yönelik burada atılmış adımlar söz konusudur. Zaten bu ülkede cumhurun başı olarak ben Cumhurbaşkanıyım ve başkomutanım aynı zamanda. Başkomutan olarak benim haberimin olmadığı böyle bir adımı atanlara da yargı zaten hemen cevabını verdi...!!

  IMG_20160717_001529.jpg
   
  Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
 2. kirlisakal

  kirlisakal Teknik Koordinatör

  6.001
  5.272
  113
  Vatan benim ole 3-5 capulcuya kaptiracak deiliz...gecmis olsun turkiyem.
  .
   
  Bunu beğendi. ahmet6334 bunu beğendi.
 3. ofaltindal

  ofaltindal SCW Üyesi

  197
  116
  43
  geçmiş olsun Türkiyem bu vatan hainleri ve teröristler için idam kesinlikle gelmelidir.
   
  Bunu beğendi. ahmet6334 bunu beğendi.
 4. Yavuz51

  Yavuz51 SCW Üyesi

  81
  81
  18
  Allah yar ve yardımcımız olsun
   
  Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  Bunu beğendi. ahmet6334 bunu beğendi.
 5. ahmet6334

  ahmet6334 SCW Üyesi

  730
  898
  93
  Cok şükür Serefsiz Vatan hayinlerini Aldık..
   
  Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  Bunu beğendi. ofaltindal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş