Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Tebrikler Fenerbahçe !!!

Konu, 'Futbol' kısmında PATRON tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    Biz yıllardır bunu hep yapıyoruz.... :D

GS - 1
    FB - 2

__NrS__, erkani, Lejyoner ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    alkışlanılanılacak bir mücadele..g.s çok iyi kimse inkar edemez fakat içinde bulunduğu konumda eminim hak verirsiniz

Lejyoner, tugra kazım ve 24 bunu beğendi.
  3. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Futbolun adaleti yok........ hele bide sözkonusu g.s. f.b. maçı ise maçı izleyen taraflı tarafsız bu sonuca inanamamıştır...

Bir 90 dakika daha olsaydı biz yine galip gelemezdik... değil galip gelmek beraberede kalamazdık kısmetten ötesi yok...

Benim açımdan önce ablasını sonra annesini kaybeden ve şuanda mide kanseri olan tedavi gören çok koyu fenerli olan enişteme bir moral oldu...

Bunu beğendi. digiersoy bunu beğendi.
  4. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    tbrkler fenerbahcemm el... nederseniz deyinn :)

5. misic

misic SCW Üyesi

737
    66
    28
    El classico:D

Bunu beğendi. tugra kazım bunu beğendi.
  6. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    çoğu forumda fb gs maçlarının derbi kapsamından çıkartılması tartışılıyor son 10 yılda İBB daha çok yenmiştir bizi :)

işin şakası bir yana her zaman iyi oynayan kazanmaz derbilerin favorisi yoktur favori olanlarda kaybeder bunun bir örneğini daha gördük

7. E.Mergency

E.Mergency SCW Üyesi

476
    87
    28
    2 takımıda tutmayan biri olarak bu akşam ki maçı izledim ve önce Galatasaray'ı tebrik etme gereği duydum gerçekten kazanmak için çabaladı.
    Fenerbahçeyi de ayrıca kutlarım ki ilk golünü attıktan sonra (17. dakikaydı galiba) maçın kalanında katı bir savunma yapısıyla hata yapmadan Galatasaray ın ataklarını kesti...

8. LOVE42

LOVE42 SCW Üyesi

157
    21
    18
    Ben de iki takımı da tutmayan biri olarak, Şampiyonluğun Galatasaray'ın hakkı olduğunu düşünenlerdenim, bu açık ve net.. Fakat kurallar, yönetmelikler veya sistem nasıl değişirse değişsin -ki değiştirenler hakkında son derece olumsuz düşüncelerim var- futbol yalnız ve yalnızca sahada oynanan bir oyundur, hak edenin yada iyi oynayanın kazandığı değil, gol atanın kazandığı bir müsabakadır.. Bugün sahada daha iyi oynayan kimdi tartışılır, fakat 90 dakikanın sonunda galip gelen Fenerbahçe oldu.. Tebrik ederim..

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    tebrikler. yazıcak çok fazla bişey yok herkes olan biteni gördü. son 3 senedir de bu böyle.

10. osm1907

osm1907 SCW Üyesi

36
    1
    8
    tebrikler FENERBAHÇE'M :) dün biraz korkuttu ama galibiyet geldi :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş