Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan kaplama.

Evt hersey polisin o ankı ruh halıne baglı sanırım :) Resımdekı arac cok hosuma gıttı tamponumu aldım servıste boyanıyor bıkac eskıgım kaldı tavan cok guzel durucagını dusunyorm :confused:

evet resimdeki araç gerçekten çok güzel. bence aracında jant yoksa önce jant işini hallet. sonra yay takarsın sonra sıkılınca tavan kaplama yaparsın. bende aracıma yapacam aslında eminim çok yakışacak ama cesaret edemiyorum. birde ruhsata bi ton para vermek istemiyorum.

evet resimdeki araç gerçekten çok güzel. bence aracında jant yoksa önce jant işini hallet. sonra yay takarsın sonra sıkılınca tavan kaplama yaparsın. bende aracıma yapacam aslında eminim çok yakışacak ama cesaret edemiyorum. birde ruhsata bi ton para vermek istemiyorum.

suanlık jant yok ancak guzel fıyata dusurdugm zman almak ıstıyorum jant ıcn braz beklıcem uygun olan işlerı halletmk ıstıorm suanda. özelden sana bısı sordum mehmt abı geldımı msjım :confused:

çift renge girdiği için ruhsata işletilmesi şart..
yer konusunda bi bilgim yok..ama kuaförler bile folyo çeker hale geldi.. :D :D

Geri
Üst Alt