tasarruf cihazları işe yararmı? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

tasarruf cihazları işe yararmı?

Konu, 'LPG Dönüşüm Sistemleri' kısmında aliaydınercan tarafından paylaşıldı.

1. aliaydınercan

aliaydınercan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar herkese merhaba;
    seat 1.6 stylance kullanıyorum. kilometre de yaktığı yakıt falan artık düşünmüyorum. biraz seri olsun bana yeter araç. Yeri geliyor pedal sona dayanıyor ama yavaştan hızlanıyor çoğu zamanda hızlanamadan kalıyor. pedalı hassaslaştırmanın yolu varmıdır. Esas düşüncem yakıt tasarruf cihazı hem yakıt tasarrufu hemde motorun canlanması anlamında düşünüyorum. yakıt iyi yanınca seriliği değişir diye... Bu tasarruf cihazı kullananınız varmı. İyi veya kötü yanları varmı?

2. tugra kazım

tugra kazım
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.210
    Ödül Puanları:
    113
    ali bey öncelikle üyelerimiz kısmından kendinizi tanıtan bi konu acarsanız konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız yardımcı olacaktır:eek:key:http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/

3. REİS38

REİS38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.469
    Ödül Puanları:
    113
    1.6 motor leonlar yol uzadıkca performansı artan 8 valf motoro sahip araçlar ben bu cihazların pek işe yarayacağına inanmayanlardanım bazı sitelerde gaz tepkimeleri için bazı setler var ama hiç kullanmadım

4. tugra kazım

tugra kazım
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.210
    Ödül Puanları:
    113
    bencede satarken söyledikleri gibi bi taşarruf sagladıgını düşünmüyorum

5. tugra kazım

tugra kazım
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.210
    Ödül Puanları:
    113
  6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    3.977
    Ödül Puanları:
    113
    Sanırım Sizi Sprint Boostre ı atiklik için istiyosunuz birde o yakıt hortumunu çevreleyen aldatmaca tasarruf yalanlı cihazları soruyorsunuz...

ikisi içinde ayrı ayrı cevap vermek yerine şunu söyliyeyim ona bu malzemelere harcayacağınız emek ve parayı ya gidin arabanızın bakımını yenileyin yada bu masraflar kadar yakıt alıp fazladan dolaşın zira size sunduğu piskolojik iyileşmenin gözünüzde bitmesi bir hafta sürmez:eek:key:

Bunu beğendi. skeaptar bunu beğendi.
  7. REİS38

REİS38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.469
    Ödül Puanları:
    113
    :eek:key::eek:key::eek:key:

8. altıpatlar

altıpatlar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.113
    Ödül Puanları:
    113
    hiç bir yakıt tasarruf adı altında satılan uyduruk mıktanıstaları veya soğuk benzin hortumuna takılan parçaları önermem hepsi aldatmaca ve şarlatanlıktır zamanında alfa 156 aracıma denedim fayda yok...
    yakıt fazla yakmasının sebebi hava filtresi kirlidir benzin filtresi tıkalı olabilir rölanti dengesizliği olabilir...
    ama şuda bir gerçektir bütün vasıtalar kışın çok yakar yazın az yakar...

9. aliaydınercan

aliaydınercan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkürler

Bunu beğendi. altıpatlar bunu beğendi.
  10. skeaptar

skeaptar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen..
    Üstelik farzedelimki o cihazlar azda olsa bir fayda sagladı emin olki motorunun ömrü sıkıntıdadır.Lpg de öyle değilmi zaten

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş