Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tarih 6 Mayıs 2011 Anadolu-Avrupa Final Maçı..:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G.E.L.İ.Y.O.R.U.Z dedik geldik :D

Maç öncesi Avrupa Takımından Bazı Arkadaşların Yorumlarından D.E.J.A.V.U puhahapuhaha

Aşağıdakilerden Hangisi ???????????

sabah ögle akşam yemek yemıyorum bugun akşama oruca yattım :D çorbayla karnımı doyuracam kazan kazan içicem sonra şakyetlenmeyin anadolu :D

abi senin her resminde yemek var zati yahuuu korkuom senden batıracan arkadaşları :D

bilal kardeşim merak etmesinler bir kazan içebilirim en fazla puhaha

cezmi abi bu kadroyu gördümü yada kuran bi cezmi abiyle konussun benim durumumu :D

kazan kazan çorba içiçez bu akşam anadolu :p

puhahapuhahapuhaha

anadolu kazandıysa sevindimki barış senin dediğinden bu anlaşılıyor

günaydın beyler..sabah 4 gibi iş yerinden eve geldim.zafer haberini maç anında ve sonrasında çağlardan aldım işkembeden atan avrupa tayfası sanırım hala şokta..anadolu tayfasını kutlarım pirimleriniz bende BTM

günaydın beyler..sabah 4 gibi iş yerinden eve geldim.zafer haberini maç anında ve sonrasında çağlardan aldım işkembeden atan avrupa tayfası sanırım hala şokta..anadolu tayfasını kutlarım pirimleriniz bende BTM

Abi bende hakemdim macta ve tüm düdükleri Anadolu lehine çaldım valla:D

Gözlerimiz seni aramadı değil abi İş dolayısıyla gelemediğinin Haberini aldıık...Sarıyla Kırmızıyla Anlımızın Akıyla Aldık Maçı :D BTM ye gelince BU Aksam bir Çıkartma Yapmayı Düşünüyoruz Açıkcası Organize İşlerrrrr.....:eek::eek::eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt