Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TAKASLI iPhone 5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iphone 5lerin kronik sorunları var : wifi sarj ömrü ekran ölü piksel gibi 4s ten şaşmayın derim arkadaşlar

hayırlı satışlar..
vodafonedan alınma siyah iphone5 kapalı kutusunda mıdır? takas değil de satmayı düşünürsen fiyat olarak ne kadar düşünüyorsun?

Satıs olarak dusunmedim sadece takas olarak dusunuyorum fakat. Eger ki satmaya karar kılarsam vodafone satıs fiyatı 2350dir. Scw ye ozel fiyat yazabilirim tabiki de..

2 tane 4s istemek pekte denk eşitlikte değil dost işi değil.

Tabiki de kafa kafaya bir takas olmayacak. 2 tane 4 S'in fiyatı toplanıp TR garantili bir iPhone 5 in fiyatına tekabül eder ise kafa kafaya olur he TR garantili sıfır jelatinli 4 S lerin fiyatı 5'in TR garantili fiyatını gecerse farkını verip takası uygun hale getirebiliriz.

bende katılıyorum sıze 2 tane 4s satmaya kalksan 2400 eder en kotu
Bizde 50 100 lira fark verip takasa gireriz bu kadar basit :)

altı üstü ayarlanır kafa kafaya dememiştir herhalde emre

Kafa kafaya degil abicim zaten :)

İphone 5 i zaten beğenmemiş biri olarak 4s candır 2 tane 4s verip iphone 5 alanın olacagını pek dusunmuyorum kardesim sen onu bidaha bi dusun bence :rolleyes:

Zevk konusu en nihayetinde. Ve gerekli acıklama yapılmıstır.

6 ay var :)
iphone 5lerin kronik sorunları var : wifi sarj ömrü ekran ölü piksel gibi 4s ten şaşmayın derim arkadaşlar

bu yoruma ben ne diyebilirim ki ? Amac kötülemek mi ? alıs verisi mi geriletmek mi. Lütfen bu gibi olumsuz yorum yazacagınıza hayırlısı demeniz daha mantıklı. Herkesin kendi fikrince bir dusuncesi vardır. Onu degistirme yetkisi kisinin kendisine aittir baskalarının olumsuz yorumları degil.
Lütfen rica ediyorum.

benim 5 te öyle sorunlar yaşamadım yanlız. ekranıda iyi şarjı 4sle aynı. önceki telim 4sti zaten. 4si kardeşime verip aldım 5i. aralarındaki tek fark inceliği ve hafifliği diyebilirim. 4si olan boşuna masraf edip 5e gecmesine pek gerek yok aslında ama zevk işi. ben 5ten memnunum cok hafif.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt