Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Takaslı 2006 Toledo

Konu, 'Satıyorum' kısmında mehmetelt tarafından paylaşıldı.

1. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    Arkadaşlar Allah'a şükür çocuğu büyüttük sayılır ve coupe ye geçme zamanım tekrardan geldi diye düşünüyorum. kafamdaki araçlar colt czt, C4 VTS (bu aralar bu aracın sahiplerine bişeyler olmuş abartı yüksek fiyat istiyorlar.daha 3-4 ay önce 22-23 liraya satılıyordu bu araçlar). eğer etrafınızda 4 kapı arabaya geçmek isteyen ve bu araç sahibi tanıdıklarınız varsa aracı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler. ilanım aşağıda: bu arada araba fotolardan çok daha şık duruyor. fotolar gerçekten kötü çıktı.:)

Seat Toledo 1.6 Reference 2006 Model 25.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Bordo renk - 90758521

2. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    karabükten bi seatımız eksilecek mi şimdi mehmet hocam? fotoğraflar arabayı yansıtmıyor bence de yenile derim :) hayırlı satışlar..

3. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    çok sağol seçgin hocam. seat hep kalbimizde. şimdilik maddi imkanlar buna el veriyor. ilerde durumum olursa ilk alacağım leon cupra veya leon fr olacak. :eek:

4. ZaferAykan

ZaferAykan SCW Üyesi

362
    72
    28
    yakışırrr.

Bunu beğendi. mehmetelt bunu beğendi.
  5. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    yakışmaz mı kardeşim. bu 4 kapı arabalar çok rahat bana sıkıntı lazım.:D

6. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    güncel diyelim. nakitte ikramım olacaktır.

7. emresenyer55

emresenyer55 SCW Üyesi

28
    0
    1
    Hocam Bu Tür Araçlara Genelde Aileler Bindiği İçin Sizin Araçta sanki genç kullanıyomuş gibi durduğu için Pek Kolay Satamazsınız.Yerinizde Olsam Orjinal Jantlar Varsa Orjinalleri takarım kaputtan folyoyu sökerim .Ve aracın Tam aile aracı olduğunu belli ederim . Jantlar satılıksa msj atabilirsiniz bana.

8. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    hayırlı satışlar abi

9. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    spor istiyorsun tam benim araba ama fiyatımız uymaz keske olsa arabalar yabancıya gitmemiş olurdu

10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    hayırlı satışlar.

Sayfayı Paylaş