Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Susturucu Hakkinda Yardim

2016 model leon fr aracima sagdan cift cikis egzoz taktiricam bunun icin son susturucu iptali yapilicakmis. Sesde cok fazla degisim olur mu sizce ? Ortaya cikacak ses beni rahatsiz eder mi varmi bilgisi olan arkadaslar ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Rahatsız edecek kadar ses kesinlikle çıkmaz.Sadece ufak tatlı bi ses gelir oda yğksek devirlerde.Ama son susturucu iptalinde alt devirler biraz ölüyor haberin olsun

IMG_4837.jpg Susturucu iptali yapılmadan da yapılıyor o işlem.
Ben yaptırdım orjinal susturucudan çıkış alındı..
İki tarafta aktif soğuk havalarda duman çıkıyor..
Susturucu iptali olursa ses çıkar. Fazla olmasa da çıkar ben egzoz defterini kapattığımdan ses istemedim..
Sadece görüntü olsun diye yaptırdım.
2.seçenek de orjinal susturucu sökülür yandan çıkışlı susturucular var onlardan takılır..

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Ekli dosyayı görüntüle 14804 Susturucu iptali yapılmadan da yapılıyor o işlem.
Susturucu iptali olursa ses çıkar. Fazla olmasa da çıkar ben egzoz defterini kapattığımdan ses istemedim..
2.seçenek de orjinal susturucu sökülür yandan çıkışlı susturucular var onlardan takılır..

Şuan benimde sesle bir işim yok görüntü olsun o duman çıksın yeterli :D . Yardımcı olduğun için teşekkür ettim ..
[doublepost=1490079376,1490079352][/doublepost]
Rahatsız edecek kadar ses kesinlikle çıkmaz.Sadece ufak tatlı bi ses gelir oda yğksek devirlerde.Ama son susturucu iptalinde alt devirler biraz ölüyor haberin olsun
Teşekkür ederim bilgilendirme için .

Ekli dosyayı görüntüle 14804 Susturucu iptali yapılmadan da yapılıyor o işlem.
Bilgi güzel, aracınız tek kelime ile harika. Kazasız belasız sürüşler;)

Geri
Üst Alt