Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şunu lütfen bana alın

sen rahat ol Serhatım, fil bizim salyaları temizleyecek ama doymayıp o kadar beygiri beslemeye niyetli Yılmazımın cebine daha çok saldıracak bize haceti kalmaz filin puhaha

Abi öyle deme harbi efsane araba al koy kapıya en azından bitmek bilmeyen gitmeme çilesinin yanında iyidir valla ben 1.6 golfte kanser olmuştum :D hayır gitmiyosun neden yakıyosun? yakıyosun neden gitmiyosun hep bu sorular bu en azından basmazsan ekonomik olur konforu zaten leonla kıyaslanmaz golf6 çok konforlu ve a4 tadında test ettim çok beğendim.... 4 çekeri saymıyorum bile biri silsin ağzımı bu arada :D

Serhat doğru söylüyorsun valla kıvıramadım napayım nasıl yazayım şimdi sana cevap puhaha

maşallah maşallah gerçekten çok iyi araba yaa aşık ediyo insanı kendine :)

Yılmaz abi çok para be,o paralara ne arabalar var...Ama çok istiyosan parayı hemen havale ediyorum abi,sabah al arabayı...:D

benim anlamadığım Golf R'lar Avrupa için 270hp diye geçiyo bütün testlerde..
daha ABD'ye gitmedi..oraya gidecekler 255hp olucakmış..TR için de 270hp olması lazım bu arabanın..

Varol abi, bu makine İstanbuldan Antebe kadar 3 depo yer bir daha düşün :p

Geri
Üst Alt