spor egzost yardımm | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

spor egzost yardımm

bratt_pitt43

Kayıtlı Üye
aracıma spor egzost taktırmak ıstıyorum ama hangı egzost olmalı bu apacı tarzı olan egzostları kesnlıkle dusunmuyorum sızden yardım beklıyorum saygılar

seckin2001

Kayıtlı Üye
Bi arkadaşim susturucusunu sokmuştu çok güzel homurtu sesi veriyor

bratt_pitt43

Kayıtlı Üye
orta susuturucuyu bende cıkardım ses guzel ama daha farklı bı ses olsa sankı daha guzel olur dıye dusundum

SİMON

Kayıtlı Üye
Komple 60 lik boru cekilip sona guzel bi susturucu takilabilir son tatafada guzel bi susturucu takip tok guzel bi ses alinabilir supersprintin sesi guzel rahatsiz etmek ust devirlerde tatli bi ses verir ama leonun arakadaya susturucuyu uydurmak icin biraz ugrasmak lazim enlemesine yerlestirmek lazim susturucuyu

memet_one

VİP Üye
Administrator
Bende simon arkadaşımıza katılıyorum. Fakat boru capı 76 olsuun daha rahat olur.

bratt_pitt43

Kayıtlı Üye
ben orta susturucuyu cıkardım 55 boru taktım se guzel ama sızlerıdne tavsıyelerını degelendırcem tok bı sesorum ıstıy

errttann

Kayıtlı Üye
merhaba bu bende egzoz dusunuordum ama kararsızdım daha oncekı aracımda vardı uzun yolda cok rahatsız edıyodu o yüzden kararsızdım. orta susturucu yu sokmeyı hıc denemdim. nasıl acaba rahatsız edıyo mu uzun yolda? oyle bısey olmuyosa bende denıyecem. olmazsa adanada vanalı yapıyolarmıs onlardan yaptıracam. nasıl olur?

#ismail

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın ama ben böyle ürünleri onaylamıyorum. çevreye cidden sadece gürültü veriyor.

bratt_pitt43

Kayıtlı Üye
merhaba bu bende egzoz dusunuordum ama kararsızdım daha oncekı aracımda vardı uzun yolda cok rahatsız edıyodu o yüzden kararsızdım. orta susturucu yu sokmeyı hıc denemdim. nasıl acaba rahatsız edıyo mu uzun yolda? oyle bısey olmuyosa bende denıyecem. olmazsa adanada vanalı yapıyolarmıs onlardan yaptıracam. nasıl olur?
orta susturucu gercekten ıyı ses verıyo ben oyle kullanıyorum uzun yolda haylıyle ısnnca tabı raahtsız edıyor saygılar ama bu araj-htsızlık asırı bı gurultu degıl