Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

spor egzost yardımm

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında bratt_pitt43 tarafından paylaşıldı.

1. bratt_pitt43

bratt_pitt43 SCW Üyesi

144
    32
    28
    aracıma spor egzost taktırmak ıstıyorum ama hangı egzost olmalı bu apacı tarzı olan egzostları kesnlıkle dusunmuyorum sızden yardım beklıyorum saygılar

2. seckin2001

seckin2001 Avrupa Bölge Sorumlusu

2.024
    1.671
    113
    Bi arkadaşim susturucusunu sokmuştu çok güzel homurtu sesi veriyor

3. bratt_pitt43

bratt_pitt43 SCW Üyesi

144
    32
    28
    orta susuturucuyu bende cıkardım ses guzel ama daha farklı bı ses olsa sankı daha guzel olur dıye dusundum

4. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Komple 60 lik boru cekilip sona guzel bi susturucu takilabilir son tatafada guzel bi susturucu takip tok guzel bi ses alinabilir supersprintin sesi guzel rahatsiz etmek ust devirlerde tatli bi ses verir ama leonun arakadaya susturucuyu uydurmak icin biraz ugrasmak lazim enlemesine yerlestirmek lazim susturucuyu

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    tok ses istersen şayet sebring xt1 kesinlikle

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.740
    5.591
    113
    Bende simon arkadaşımıza katılıyorum. Fakat boru capı 76 olsuun daha rahat olur.

7. bratt_pitt43

bratt_pitt43 SCW Üyesi

144
    32
    28
    ben orta susturucuyu cıkardım 55 boru taktım se guzel ama sızlerıdne tavsıyelerını degelendırcem tok bı sesorum ıstıy

8. errttann

errttann SCW Üyesi

101
    39
    28
    merhaba bu bende egzoz dusunuordum ama kararsızdım daha oncekı aracımda vardı uzun yolda cok rahatsız edıyodu o yüzden kararsızdım. orta susturucu yu sokmeyı hıc denemdim. nasıl acaba rahatsız edıyo mu uzun yolda? oyle bısey olmuyosa bende denıyecem. olmazsa adanada vanalı yapıyolarmıs onlardan yaptıracam. nasıl olur?

9. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.700
    113
    Yanlış anlamayın ama ben böyle ürünleri onaylamıyorum. çevreye cidden sadece gürültü veriyor.

10. bratt_pitt43

bratt_pitt43 SCW Üyesi

144
    32
    28
    orta susturucu gercekten ıyı ses verıyo ben oyle kullanıyorum uzun yolda haylıyle ısnnca tabı raahtsız edıyor saygılar ama bu araj-htsızlık asırı bı gurultu degıl

Sayfayı Paylaş