Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spacer (Flanş) Öneri & Yardım

Coil uygulayan arkadaşlar varsa ve bilgi paylaşırlarsa konuyu takip edenlerin yararına olucaktır piyasada el yapımı coiller çok güven vermiyor bna ne kdr ünlü olursa olsun argesi yapılmış markalı bi fabrika coili almayı düşünüyorum 18 jant + coil görüntüyü %100 değiştirir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

zaten en yapımlarından uzak durmak lazım...herzaman söylediğim gibi bu tip ürünler belirli mühendislik aşamalarındam geçerek tasarlanır,hasan coil cevdet coil inşaat demirinden değil...ben bulduğum ve taktırmayı düşündüğüm ürünün resmini ve bilgilerini ekte paylaşiyim...ayırdığım bütçe farklı bi yere gittiği için temin edemedim...sizde bi incelersiniz...çünkü VOGLAND yada EİBACH coil kitleri 5 -6 binlere geliyo dolar euro sağolsun !

urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/seat-leon-mk3-coilover-kit-2013-jom-blueline-332897118
(ürün fotosu ekleyemedim hata versi,benin aşıcağım ürün buydu,bi inceleyin isterseniz)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Blueline bnde duydum fiyatları diğerlerine göre biraz daha uygun kullanan test eden varmı acaba ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar yay olarak Vogtland 45mm Spor Yay takılı önler de 13mm arkalarda 16mm spacer var (Flanş) var jant 18 teker ve çamurluk arasına 1.5 parmak sığıyor ve bir sıkıntı yok çok şükür. resim olarak profilimdeki rsimde var

Geri
Üst Alt