Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spacer (Flanş) Öneri & Yardım

Arkadaşlar forumda araştırdım ama bulamadım sağlıklı bilgi.
Mk3 Aracında 5lik yay kullanan ve spacer takan var mı? Varsa kaçlık kullanıyorsunuz?
Önler için 1,5mm Arkalar için 2mm almayı düşünüyorum sürtme yaşarmıyım? Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 16686
Ekli dosyayı görüntüle 16687

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kullanan gördüm ama 3’lük yay vardı tam gövde ile bir oluyor kullananlar yazar görünce

Kullanan gördüm ama 3’lük yay vardı tam gövde ile bir oluyor kullananlar yazar görünce

Ben coille kullanıyorum 1.5 cm spacer öne bir parmak zor giriyor sürtme çok nadir dalgalanmalarda oluyor kullandığın jant ofseti de önemli bendeki mk3 fr 17 jant arkada spor yay var 2cm spacer sürtme yok

03c0d30c348f80c269ba39fc5a05bd1f.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben coille kullanıyorum 1.5 cm spacer öne bir parmak zor giriyor sürtme çok nadir dalgalanmalarda oluyor kullandığın jant ofseti de önemli bendeki mk3 fr 17 jant arkada spor yay var 2cm spacer sürtme yok

03c0d30c348f80c269ba39fc5a05bd1f.jpg

IMG_6751.JPG

Araç 18inç jant ve 5 lik yay aldım daha taktırmadım. Spacer ları internetten sipariş etmeyi düşünüyorum genelde önler 1,2mm arkalar 1,5mm yapmış. Tabi güvenemiyorum. H&R marka baktım onlardada 2,4mm ve 3,0 mm var oda çk fazla

Ekli dosyayı görüntüle 16690

Araç 18inç jant ve 5 lik yay aldım daha taktırmadım. Spacer ları internetten sipariş etmeyi düşünüyorum genelde önler 1,2mm arkalar 1,5mm yapmış. Tabi güvenemiyorum. H&R marka baktım onlardada 2,4mm ve 3,0 mm var oda çk fazla

Hr pahalı baya ya benim tahminim 15-20 sürtmez gibi yine de siz bilirsiniz 12-15 de kullanan cok dediğin gibi

Ekli dosyayı görüntüle 16690

Resimdeki sarışın detayda dikkatimden kaçmadı. Biraz pis ama yikanirsa çok can yakar.
Bu arada masallah, kazasız belasız inşallah.

3.5 luk yaydan sonra en sağlıklı yapılması gereken şey coilover settir...
işin doğrusu budur...zaten 4 lük 5 lik yaylar zamanla amortisörü ve ön takımı bozuyolar...
en doğrusu komple coilver set...haftaya bende siparş verip taktırıcam...fotoları paylaşırım arkadaşlar....Ekli dosyayı görüntüle 16715

Paylaşırsanız memnun oluruz. Coil iyi güzel fakat fiyat açısından zorlayıcı..hayırlı olsun şimdiden

Geri
Üst Alt