Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda Araç Buldum...Expertiz Yardım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aracın plakasını yaz bakalım bı !! sıtede sıgortacı arkadaslar hasar sorgulama yapar eryadada yuzeysel bır baktırırsın alırsın aracı

34 FN 1899 Yanlızca Ön Cam taş sıçraması nedeniyle kaskodan değişmiş sorgulatmadım gerçi tramerden ama...

bence isim vermeyin arkadaşlar, Cemal'in ve Fatih'in hatta diğer servis çalışanların da destekleyerek kefil olduğu 2001 leon auto. 1,6 aracı aldım arabanın tavanında bile boya çıktı farkedemedik, Cemal'de ben de çok üzüldük. kötü çocuklardır demiyorum yanlış anlaşılmasın, direk faturalı işlem yaptır ki sonradan süprizlerle karşılaştığında elinde belgen olsun. Alt tarafı 2-3yüz TL'den kaçarken daha fazlasından olma. Ben o arabaya 1 ay dayandım ve 1500TL zarar ettim. Bundan sonra babam bu araba iyidir dese fatura isterim:D:D:D

tamamdır faruk abi kesinlikle fatura isticem işin bu yönünü hiç düşünmemiştim..

fiyat sormuşsunuz..istanbul değil ama fikir olur..hatırladığım kadarıyla antalya da 180 tl ye yapıyor yetkili servis bu işi..

fiyat sormuşsunuz..istanbul değil ama fikir olur..hatırladığım kadarıyla antalya da 180 tl ye yapıyor yetkili servis bu işi..

Teşekkürler Ali katkından dolayı ben Erya'yı aradım geçen gün 130TL'dediler.
Ancak Bir tutarsızlık var Maslaktaki Seat'ta sordugumda ayrı ayrı işleme alıyorlar (Mekanik-Elektronik-Kaporta) Fiyat ise 300 küsürlü birşeydi... Tuttura bildiklerine..!!!

Teşekkürler Ali katkından dolayı ben Erya'yı aradım geçen gün 130TL'dediler.
Ancak Bir tutarsızlık var Maslaktaki Seat'ta sordugumda ayrı ayrı işleme alıyorlar (Mekanik-Elektronik-Kaporta) Fiyat ise 300 küsürlü birşeydi... Tuttura bildiklerine..!!!

300TL olanda silecek lastikleri vs. her şey kontrol ediliyo rapor hazırlanıyo ve anladığım kadarıyla bayii değil direkt Doğuş'a gidiyo büyük oranda para..Erya'da yapılan ekspertiz de gayet yeterli ama bayii bünyesinde kalan bi para sanırsam..ne olursa olsun sonuçta daha ucuza ekspertiz yaptırırken her 2 taraf da mutlu ve karlı oluyo..

:eek:key:

Volkancım özellikle senden aracı şekle şemale sokarken yardım istiyorum :) İlk başta piano blackten başlıcam...

iç mekandaki piano black mi?
bence önce dıştan başlayabilirsin...ben aracın dışı bittiğinde iç detaylara geçmiştim çünkü dışa yapacak birşey kalmamıştı =)

mrhb arkadaşlar ilk önce herkese selamlar... sitenin yeni üyesiyim... leon stylance 2006-2008 model arac bakıyorum. burda az cok okudum yani expertizle alakalı durumları fakat yinede tam karara varamadım... Yani sorum şudur ben avrupa yakasında bayrampaşada oturuyorum bu tarafta bir arac buldugumda nereye götüreyim ? Ve avrupa yakasında erya'ya mı gitmeliyim ?
Birde tabi il dışındaki araclar var... örnegin satıcı mersinin bir ilçesinde yani bu tarz uzak illerde cok begendiğim temiz olduğuna inandığım bir aracı almak istesem nasıl bir çözüm önerirsiniz yani baktırmak icin ?
AYGÜV gopta sanırım onu aradım 220 tl istedi baska alternatif var mı ? Yani başa gelmedi değil aracı götürcez söylenenlerden harici kazası biseyi çıkıcak paramız boşa gidecek ?

Birde arkadaşlar arabaya baktırmadan sigortadan veya telefonla mesajla hasar kaza sorgusu filan varmış nasıl oluyor ? Nette direk plaka ile tramerden filan sorgu yapabiliyor muyuz ? Yardımlarınızı bekliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt