sonradan sunroof montajı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

sonradan sunroof montajı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gsrowing

Kayıtlı Üye
arkadslar mrb sıteye hemen hemen 1 2 ay oldu uye olalı sızınle aynı ortamda bulunmaktan leoncularla aynı ortamda bulunmaktan gercekten cok mutluyum herkez bırbırıne yardımcı olmak ıcın bı caba sarfedıyo gercekten bu cok onemlı ve guzel bı durum sımdı gelelım benım sorunuma :) benım aracımda sunroof yok bı kac sıtede elektrıklı sunroof baktım acaba sonrada taktırmalarda sıkıntı yasanırmı.yapıldıgında pacoz bısı olurmu bıde servıste taktırma ımkanımız varmı taktırrsak kaca mal olur bıze. kendınıze ıyı bakın allaha emanet olun

arthur

Kayıtlı Üye
arkadaşım daha öncede aynı konuyu açmışsın gereken cevaplaraı vermişiz zaten açtıgın konu altın da var

gsrowing

Kayıtlı Üye
burak bey acıtgım konuları bulamıorum nerden bulabılıcegım yardımcısı olurmusunuz yabancısıyım buranın

leo54

Kayıtlı Üye

arthur

Kayıtlı Üye
daha once konu actıgımı hatırlamıyorum da terslemenızınde anlamı yok
kardeşim çok özür dilerim niyetim kesinlikle terslemek degil bensadece hatırlatmıştım .unutmuş olabilrsin ,hepimizin başına gelebilir ,eğer yalnış anlaşıldıysam tekrar tekrar özür dilerim

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
burak bey acıtgım konuları bulamıorum nerden bulabılıcegım yardımcısı olurmusunuz yabancısıyım buranın
Yukarıda çıkış yaptıgın yerde profilin var oraya girip solda resminin orada açtıgın konular sekmesini görüceksin neler açtıgınla ilgili :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...