Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

sonradan sunroof montajı

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında gsrowing tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gsrowing

gsrowing SCW Üyesi

47
    24
    8
    arkadslar mrb sıteye hemen hemen 1 2 ay oldu uye olalı sızınle aynı ortamda bulunmaktan leoncularla aynı ortamda bulunmaktan gercekten cok mutluyum herkez bırbırıne yardımcı olmak ıcın bı caba sarfedıyo gercekten bu cok onemlı ve guzel bı durum sımdı gelelım benım sorunuma :) benım aracımda sunroof yok bı kac sıtede elektrıklı sunroof baktım acaba sonrada taktırmalarda sıkıntı yasanırmı.yapıldıgında pacoz bısı olurmu bıde servıste taktırma ımkanımız varmı taktırrsak kaca mal olur bıze. kendınıze ıyı bakın allaha emanet olun

2. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
  3. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    arkadaşım daha öncede aynı konuyu açmışsın gereken cevaplaraı vermişiz zaten açtıgın konu altın da var

4. gsrowing

gsrowing SCW Üyesi

47
    24
    8
    daha once konu actıgımı hatırlamıyorum da terslemenızınde anlamı yok

Bunu beğendi. arthur bunu beğendi.
  5. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.
  6. gsrowing

gsrowing SCW Üyesi

47
    24
    8
    burak bey acıtgım konuları bulamıorum nerden bulabılıcegım yardımcısı olurmusunuz yabancısıyım buranın

7. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    http://www.seatclubworld.com/leon-1...seat-leona-sonradan-sunroof-20750/#post556386 bu linkte son açtığın konu ayrıca mesaj kutusunun yanında kendi adına tıkladığında açılan sayfada solda son açtığın konular ve son mesajlarınıda bulabilirsin... :)

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  8. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    kardeşim çok özür dilerim niyetim kesinlikle terslemek degil bensadece hatırlatmıştım .unutmuş olabilrsin ,hepimizin başına gelebilir ,eğer yalnış anlaşıldıysam tekrar tekrar özür dilerim

leo54, Çöllü, errttann ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Yukarıda çıkış yaptıgın yerde profilin var oraya girip solda resminin orada açtıgın konular sekmesini görüceksin neler açtıgınla ilgili :eek:key:

10. gsrowing

gsrowing SCW Üyesi

47
    24
    8
    arkadaslar hepınızden cok cok ozur dılıorum bu aralar benım devreler şasi yapıo ondan hatırlayamadım ılgınız ve alaknız ıcın t.ederım arthur sendende ayrı ayrı ozur dılerım

leo54, errttann, kaanoksuz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş