Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son Zanaatkar Mustafa Usta

Böyle ustaları çok arar olduk... artık herkes işin kolayına kaçıyor değiştir çamurluğu olsun bitsin... yada orası boyasız macunsuz olmaz v.s. v.s.

helal olsun.........!

Selçuk benimde işim olabilir bu son zanaatkar ustayla..........:)

Abi ne Zaman dersen Hem Tanışmışta olursun çok Şahsına Münhasır, Muhterem de Bir İnsan:eek:key:

Bugün yakından tanıştık Mustafa ustam seninle, müsait bir zaman da çayını da içeriz inşallah :)

Bugün yakından tanıştık Mustafa ustam seninle, müsait bir zaman da çayını da içeriz inşallah :)

Onur Mustafa Ustayı Üyelerimiz Bölümünden Güzelcede tanıştırabilirmisin yanına Uğradığın bir Zaman malum pek Anlamaz bilgisayar mevzularından Şöyle Yakışıklı bir fotoğrafınıda koy Tam Olsun..

Onur Mustafa Ustayı Üyelerimiz Bölümünden Güzelcede tanıştırabilirmisin yanına Uğradığın bir Zaman malum pek Anlamaz bilgisayar mevzularından Şöyle Yakışıklı bir fotoğrafınıda koy Tam Olsun..

Ufak bir boşluk yakaladığım an giderim yanına tekrar Mustafa ustamızın hallederim abi. Dün bir arkadaşımın arabası vardı sanayide Serçe, kaporta aksamlarında vuruğu kırığı vardı onları yaptırıyorduk bi boşluk buldum işyerinden, gidip durumu nedir diye bakayım dedim.

İşimi hallettikten sonra çalıştığım iş yerime doğru gelirken, sol tarafta bir Leon 1.4 TSI gördüm şoför kapısına işlem yapıyordu Mustafa usta, aracın yanına yaklaştım Arka camında SCW'nin stickerini gördüm, Kolay gelsin diyip aracın sahibinin kim olduğunu sordum. 24 nickli Engin abi çıktı, çok güzel beyefendi birisi gerçekten ufak biraz sohbet ettik, arabasında fazla sticker vardı 1 tanesini bana verdi ayak üstü biraz sohbetimiz oldu kendisiyle.

Orda konuşurken senin kulağını çınlattım Selçuk abi o yüzden kulağın çınladı mı diye yazdım diğer konuya :D

Geri
Üst Alt