Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

son kasa ibiza gizli özellikler

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında scaliskano tarafından paylaşıldı.

1. scaliskano

scaliskano SCW Üyesi

64
    7
    8
    merhaba arkadaşlar
    buna benzer konu açık mı bilmiyorum ama herkes bildiği bir özelliği yazarsa çok iyi bir paylaşım olur.
    mesela sileceklerin servis moduna getirilmesi, servis bakım uyarısının kapatılması, hızın klima ekranında gösterilmesi(golf4 de vardı) gibi..

muratyaren ve burakfatih bunu beğendi.
  2. fast77

fast77 SCW Üyesi

59
    7
    8
    Gizli özellik yok sanırım ses çıkmadı :) herşey ortada :)

3. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    olmazmııı yaaa

http://www.seatclubworld.com/mk5-2008gunumuz-127/ibiza-6j-radio-gizli-menu-14130/

radionun gizli menüsü var ama onun vagcomdan açılması gerek

Buda Klima Gizli Menüsü

4. hades

hades SCW Üyesi

352
    127
    43
    hızın klima ekranında gösterilme kodları dijital klimalı çogu araçta vardır.

5. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    güncelledim yazıyı:eek:key: vagcom u olan varsa birsürü özellik daha mevcut ben arabanın kendinde olanları söyledim

6. scaliskano

scaliskano SCW Üyesi

64
    7
    8
    arkadaşlar belki ben ''gizli'' kelimesi ile yanlış yönlendirme yapmış olabilirim aslında püf noktaları veya az bilinen özellikleri kastetmiştim.
    illaki kodlar falan aklınıza gelmesin.
    mesela ben yeni öğrendim cruise kontrolde 90 a sabitlediniz hızı,hafızaya aldınız bu hızı. ve frene basarak yavaşladınız, tekrar + işaretine bir kez bastığınızda kendisi o hıza gelene kadar otomatik kendi hızlanıyor araç.
    tam tersi frene basıp tekrar gaza basarak 90 ı geçtiniz diyelim - işareti ile cruise controle bastığınızda aracın hızı 90 a kadar inip hafızadaki hıza kadar yavaşlıyor ve orda sabit kalıyor.
    bunun gibi aracın bir sürü özelliğinden habersiz çok arkadaşlar var benim gibi..

7. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    dediğinizi banada söylemişlerde serviste ama kullanıcağımı sanmam uğraştırıyor gibi geliyo bana :D

8. huzeyir

huzeyir SCW Üyesi

369
    67
    28
    kontağı kapattıktan sonra silecek kolunu aşşağı çekerseniz silecekler servis konumuna geliyor bide arada ekranda safe yazısı çıkıyo buna anlam veremedim ben

km içinse radyo ayarı
    Seat ibiza 6j radio menu - YouTube

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  9. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    ben dün öylesine can sıkıntısından direksiyon ve civarındaki herşeyin ayarıyla oynadım silecek öyle bişey yapmadı bende :/ neyse yapmaması daha iyiydi zaten :D

10. huzeyir

huzeyir SCW Üyesi

369
    67
    28
    her park ettiğimde yapıyorum yok sa park görevlileri kopartıcak kaldırmak için

Bunu beğendi. AlperMertKocak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş