Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son iptali ve acik filtre ses

RedCupRacing

Kayıtlı Üye
Yaptirmak isteyen arkadaslara yardimci olur umarim

Merhaba arkadaslar ne zamandir paylasamamistim. Bugun s. iptalinde yapamadigim krom cikislarida hallettik. Hem asagi hemde sola dogru kavisli modeller cok yakisiyor. Aynisini [MENTION=19823]alpir[/MENTION] ede yapmistik belki oda mk3ler icin egzoz durusunu gosteren foto gonderir :) birlikte faydali oluruz foruma .

Neyse acik filtre ile ses almak icin illa ayri bir filtre almaniza gerek yok araciniz uygunsa (mk2 leon ve ibiza cupralarin uygun oldugunu biliyorum) eger, filtre kutnuzun kapagini acik birakmaniz yeterli . ses harika oluyor. Dahada guzellestirmek icin performans filtresi almanizi oneririm. Mesela k&n ile dahada guzellesiyor.

Son iptali icinde arac borusu ile ayni duz boru ve ucuna cift cikisli paslanmaz takarsaniz guzel bir kombin oluyor.

Bir iki resim ve video

eda9ccfbdfc76c7a5ac1f3045c45c0fc.jpg

3376812a2bfea2348362127d16cb08c0.jpg

56ee40c6abcbaf0407e7dffc0f78be8f.jpg

Leon son iptali:

[video=youtube_share;hgr4a9aOPn0]

kapak acik ve son iptali ile bu kadar tok, kapak kapali daha az tok ses elde edebilirsiniz.

Bonus olarak liplendik :)
b2b82e84e6a75dabae7c371c7971b058.jpg

362b9cda11bb73d2d367c7a4a667d08f.jpg

Fiyatlar ,

kutu ici filtre 200 tl

Son iptali 50 tl

Paslanmazlar 100 tl

Piano lip 100 tl

Performans ve ses ...

bende de ıbıza var son ıptalı ıcın egsozcuya gıttım cok ses cıkarır dedı ama hala aklımda yaptırmak ıstıyorum acıkcası. sesı nasıl oldu egsozun cok rahatsız edıyor mu? gule gule kullanın.

bende de ıbıza var son ıptalı ıcın egsozcuya gıttım cok ses cıkarır dedı ama hala aklımda yaptırmak ıstıyorum acıkcası. sesı nasıl oldu egsozun cok rahatsız edıyor mu? gule gule kullanın.
Tesekkurler ,Hayir tatli bir hirilti verir egzozcu yanilmis

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
Herşey on numara olmuş eline emeğine sağlık sesi telefondan izlediğim için net alamadım ama güzel canlı daha güzeldir tek bir eksik kalmış arka camda sticker yok oda oldumu olay bitmiştir.

Arıza ışığı yaktımı son susturucu iptalinden sonra ? Birde ankarada nerede yaptırdınız maliyet ne oldu ? Son susturucu iptalinden bahsediyorum. Tablet montajı için de görüşücektik bir türlü görüşemedik sizinle :)

Arıza ışığı yaktımı son susturucu iptalinden sonra ? Birde ankarada nerede yaptırdınız maliyet ne oldu ? Son susturucu iptalinden bahsediyorum. Tablet montajı için de görüşücektik bir türlü görüşemedik sizinle :)
Hayır ariza isigi yakabilecek birsey degil bu, yukaridada yazdim 50 tlye maal ettim ankara iskitler

Geri
Üst Alt