Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

sol arka fren lambası arızası

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Emree3825 tarafından paylaşıldı.

1. Emree3825

Emree3825 SCW Üyesi

130
    82
    28
    araç 4600 km de henüz fren lambası arızası veriyor sanırım tümseklerden geçerken ampül gevşedi stop u nasıl sökerim

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. LKTN

LKTN SCW Üyesi

390
    276
    63
    Araç garanti kapsamı dahilinde olduğundan müsait bir zamanda servise uğrarsanız daha iyi olur bence. Servisler garanti kapsamı dışına çıkarmak için fırsat kolluyor zaten

KİREÇ ve Emree3825 bunu beğendi.
  3. Emree3825

Emree3825 SCW Üyesi

130
    82
    28
    stopa bir tokat attımı yanıyor ampül gevşek sadece onun içinde servise gitmek istemiyorum bir yandanda tehlikesi var araçta yanan ön park lambası ufacık ampüldür kendisi aracın yanmasına sebep olduğunu gördüm

Bunu beğendi. LKTN bunu beğendi.
  4. LKTN

LKTN SCW Üyesi

390
    276
    63
    Türk işi tamir her zaman işe yarar hocam :) Şaka bir yana, elektrik tesisatı riskli bir konu dediğiniz gibi. Ama yine de müdahale etmek isterseniz, bagaj kapağını açtığınızda arka farlara denk gelen keçe tarzı kapakları göreceksiniz. O kapakları çıkartarak farlara ulaşabilirsiniz. Aşağıda da LEON araçlar için far sökmenin anlatıldığı rehber video mevcut.

KİREÇ ve Emree3825 bunu beğendi.
  5. Emree3825

Emree3825 SCW Üyesi

130
    82
    28
    bende böyle bir video arıyordum stopu sökecek yeri buldumda kırıp dökmemek için uğraşmadım elimizde kalmasın sonra :D

6. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    el becerinize bağlı

Bunu beğendi. Emree3825 bunu beğendi.
  7. Emree3825

Emree3825 SCW Üyesi

130
    82
    28
    klips yerlerini bildikten sonra sıkıntı yok 1 sene borusan otoda kaporta toplamada çalıştım girip çıkmadığımız yer kalmadı el becerimiz var şükür maksat doğru hamleleri yapıp sıkıntı çıkarmamak :D

Sayfayı Paylaş