SLM arkadaşlar sorularım var ilgilenirseniz sevinirim :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

SLM arkadaşlar sorularım var ilgilenirseniz sevinirim :)

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında satli tarafından paylaşıldı.

1. satli

satli
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Merhabalar
    1.6 TDI DSG araç almış bulunuyorum bursadan bana yardımedicek olan ark varsa şimdiden çok sevinirim
    1 Tavanı kaplama yapıcam bursada nerede yaptırmam lazım ruhsata işletmelimiyim ve boyaya zararlımı
    2 RCN510 nerden bulabilirim
    3 vw den alınan halı paspasları ne diyip alıcam
    şimdiden çok saolun

2. digiersoy

digiersoy
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    113
    salih arkadaşım aracın hayırlı olsun yanlız kendini üyeler bölümümüzde tanıtırsan seviniriz..

3. 24

24
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    63
    Başkan hemen dep dep grubuna al dahil et:))

4. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    1- Kanunen tavan kaplamayı ruhsata işletmeniz gerekir. Ancak işletmek şart değil. Polis gıcık bi adam olmadığı sürece takmaz tavan filmine. Çoğunluk cam tavan zannediyo zaten dışarıdan.
    2- http://urun.gittigidiyor.com/VOLKWAGEN-UYUMLU-RCD-510-BILANPUT-2010MODEL_W0QQidZZ25366912
    3- http://www.seat.com/com/generator/su/com/newLeon/site/accessories/upholstery/main.html#article10 Linkte beğendiğiniz paspasın altında yazan numarayı servise söyleyin, bu numaralı paspası istiyorum diyin getirirler.

5. satli

satli
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    halı paspas konusunda forumda diğer arkadaşlar vw den almışlar o nedenle sordum yani vw den almay kalksam golf 5 için mi halı paspas istimeliyim:eek:

6. CUPRA

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Aracın kendi paspasları varken kim neden Golf paspasına ihtiyaç duysun ki :)

7. satli

satli
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    vw servisinnden aldım diyen arkdaşlar 45 TL normal servisten alanlar 90 -85 almışlar ondan olabilimi acaba :D

8. CUPRA

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Emin olun yedek parça ve işçilikte Seat ve VW söz konusu ise, VW her zaman daha pahalıdır.
    Serviste orjinal halı paspas takımının 45TL olacağını da hiç sanmam :) Bence orada bi hata var.

9. babaerkan

babaerkan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    183
    Ödül Puanları:
    63
    istanbul vw avek servisten 1 ay önce bizzat kendim aldım..golf 5 halı paspas diyip alıyorsunuz fiyatıda 32 TL KDV DAHİL..yani 45 TL bile değil!! umarım yeteri kadar açık ve ikna edici olmuştur:D

10. CUPRA

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Orjinal paspas değildir o. Yan sanayi üründür.

Sayfayı Paylaş