Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce nasıl olmus ????

Burakcım gayet şık olmuş bende yaptırmıştım benzerini ama dama deseni yaptırmak zor oluyor baskıda parçalanıyor dıye uğraşmadım dama desensiz yaptırdım onunda ayrı havası oldu:)) ha bırde ayna yerıne camurluktaki sinyalin altına denedim ben orayada güzel oldu..seninkilerde gayet şık olmuş gule gule kullan kardeşim..

Burakcım gayet şık olmuş bende yaptırmıştım benzerini ama dama deseni yaptırmak zor oluyor baskıda parçalanıyor dıye uğraşmadım dama desensiz yaptırdım onunda ayrı havası oldu:)) ha bırde ayna yerıne camurluktaki sinyalin altına denedim ben orayada güzel oldu..seninkilerde gayet şık olmuş gule gule kullan kardeşim..

tesekkurler abı evet dedıgın gbı parcalanma oluyor daha oncekı gttgım bırcok reklamcıda benımde basıma geldı kalıp 2.5x5cm oldugu ıcın

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt